Paul & Luke - Feel Me

Paul & Luke - Feel Me

V 2. polovině 90. let se jedněmi z největších hitů staly výtvory od švýcarsko-italského producenta Roberta Concina, známějšího spíš jako Roberta Milese. Vždyť kdo by neznal megahity Children, Freedom, One and One nebo Fable. A právě ten poslední se letos na podzim dočkal nové verze s názvem Feel Me od dvojice milánských DJů, kteří si říkají Paul & Luke.

Za těmito na první pohled neznámými přezdívkami se ale skrývají dvě známá jména:

Paolo Ortelli, který přesně za 10 dní oslaví své 40. narozeniny a spolupracoval na spoustě velkých hitů: 2 Small Djs - I Only Wanna Be With You, Lesi Orchestral - Vodka Fisa nebo před 3 lety bodoval se songem Candy Toy, který mu nazpívala zpěvačka Alyxa. Jednalo se tedy většinou o hity v klasickém rychlejším veselém italském tempu a stylu.

A tím druhým je LucaD, celým jménem Luca De Gregorio, který má už za sebou taky pár vlastních kousků, ale žádný z nich není natolik známý, aby stál za zmínku.

Oba dva dohromady ale netvoří hudbu v typickém italském stylu, je to spíš pomalejší klidnější muzika s „in petto“ znaky smíchanými se stylem německých Klass. Společně už mají za sebou singl The Riddle, který je předělávkou známého hitu z let osmdesátých od Nicka Kershawa. No a teď tedy bodují se svým o mnoho úspěšnějším singlem Feel Me, který jim nazpíval kanadský zpěvák s italskými kořeny: John Biancale. Ten se krom vyloženě vlastní produkce v předchozích letech vokálově podílel na několika sonzích, letos měl ale například na starosti i hudbu k americké komedii The Minis.

Song Feel Me vyšel ve třech verzích: club, fable, the mediterranean dream. Klubová verze je podle mě nejvydařenější, kombinuje podmanivou melodii hitu Fable s pohodovým vokálem a nakonec se rozjede ve stylu například Guru Joshe a nového remixu Infinity od Klass. Verzi Fable po většinu její stopáže (když zrovna nehraje melodie Fable) chybí nějaká hudba v pozadí, jsou to jen basy mixnuté se zpěvem, a k tomu navíc nějaký zvuk. Hodně kvalitní je ale naopak Mediterranean dream remix, ten je právě skoro přesnou kopií „in petto“ stylu, který můžete znát například z písní od Fragmy.

A protože „in petto“ remixy a remixy ve stylu Klass nebo Spencera a Hilla jsou v poslední době dost v módě, rozhodně si tenhle výtvor najde své posluchače. Však taky na italském rádiu m2o rotuje už pár týdnů. Vy, kteří jste jej ještě neslyšeli, si jej můžete poslechnout přímo na myspace Paula & Luka.


Autor: Lukáš | 10. 11. 2008 19.00 | 2898× | RSS: 5×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
  1. Renata | 78.98.95.* - 15.01. 2009 v 22:33
    poradte mi kde by som našla text ku skladbe feel me,je hrozne super.

    odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
  2. Lukáš - 21. 11. 2019 21.03
    Odpověď pro Renata [1]: https://italo.cz/texty/paul-luke-feel-me

    odpověz

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist