Noise Maker - Noisemaker EP

Gigi je zase zpátky! A to nejen svými alby "Under Construction 3" a "Noise Maker Compilation - Laboratorio 1", které vydal v předchozích dnech, ale také novým vinylem, který se jmenuje podobně jako poslední album - "Noise Maker - Noisemaker EP". Co můžete očekávat? Jako obvykle gigiho nezaměnitelný pohodový zvuk a pomalejší melodie pohybující se okolo 130 BPM.
Hned tento první song "Luca Noise - Traffico (Gigi D'Agostino & Luca Noise Mix)" naznačuje v jakém rytmu se ponesou i ostatní skladby: Výrazné beaty s chvílemi jemnou, ale někdy pořádně našláplou melodií.

V pořadí druhý "DJ Pandolfi - Main Title (The Kiss)(Gigi D'Agostino And Pandolfi Mix)" už vyšel i na albu "Noise Maker Compilation - Laboratorio 1", takže ho mnozí z vás už znají... prostě klasický Gigi vs. Pandolfi:)
Třetí "Officina Emotiva - The Power Of Love (Extended Mix)" je nejpomalejší song na celém vinylu a jeho melodii jistě znáte z dřívějška, jedná se o předělávku megahitu který znáte v originále původně od Celine Dion, a mimojiné ho nazpívala i česká zpěvačka Petra Janů pod názvem "Už nejsem volná".
A poslední song "Gigi D'Agostino - Momento Contento (Extended Mix)" je podle mě asi nejlepší song na tomhle EP, je nejrychlejší a nejvíc nadupanější... jedná se také o předělávku.


Autor: Lukáš | 21. 10. 2004 2.00 | 2992× | RSS: 0×

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist