Luca Noise - Moonlight Shadow

01 Moonlight Shadow (Gigi Dag & Luca Noise Trip)
02 Moonlight Shadow (Mike Oldfield)
03 Trip Trance (Di Agostino, Martire)


Luca Noise, současná a hlavně budoucí hvězda italské muziky, talentovaný mladík, který vystupuje společně s Gigi D’Agostinem a spolupracuje např. na projektu Officina Emotiva, vydal vinyl s názvem Moonlight Shadow. Už jak název vypovídá, jedná se o předělávku slavného songu od Mika Oldfielda.

Hned první song, Moonlight Shadow (Gigi Dag & Luca Noise Trip), začíná typickými rytmy, které vyzdvihají tento italský styl. Píseň není v rychlém tempu, ale její přednosti jsou spíše v propracovaném zvukovém formátu, který hladí sluch i při vyšší hlasitosti. Samozřejmě ale ani při vyšších basech píseň neztrácí na kvalitě.

Druhá píseň je rovněž remix songu Moonlight Shadow, ale tentokrát je kratší a nezačíná basy, ale ladným zvukem, který je něco mezi klavírem a něčím, co musíte slyšet, protože to neumím popsat. Po chvilce se přidá zpěv. Rytmus se zrychlí až v polovině skladby, což myslím, že je také pěkně provedené.

Závěrečná píseň nese název Trip Trance. Song, který mě hodně oslovil, a je jeden z nejlepších, který Luca Noise vytvořil. Můžete ho slyšet např. v setech Il Cammino, nebo jste jej mohli zaslechnout při Gigiho návštěvě v Č. Budějovicích. Song rovněž začíná většími basy, které rozetřesou každý subwoofer a asi po minutě se celá píseň rozjede s přidáním vokálů a mírným zrychlením tempa. Ačkoliv se někomu může zdát, že pak se vše jen do konce opakuje, je to velmi dobrý song, který dokáže zaujmout na první pohled.

Někdo si sice může říci, proč si tento vinyl kupovat kvůli třem trackům, resp. dvou různým songům, ale já ho s klidem může všem doporučit, protože je to velmi kvalitní práce, která jen dokazuje kvalitní spolupráci Gigiho s Lucem a potvrzuje kvalitu obou italských DJů. Je vidět, že NoiseMaker nelení a zásobuje taneční svět svými kousky.


Autor: Gigík | 14. 1. 2006 19.12 | 5704× | RSS: 9×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Gabry5 | 213.192.58.* - 18.01. 2006 v 18:56
  To az teraz oznamujete, ze ma Gigi nove cd spolocne s Lucom Noisom. To cd ma uz pomaly 3 mesiace. v Taliansku je to uz celkom znama vec. Ale nevadi, aspon ze ste to tu uviedli. Ciao Gabry5

  odpověz | Odpovědi: Gigík [2], Lukáš [3],
 2. Gigík | 62.141.24.* - 18.01. 2006 v 21:05
  Odpověď pro Gabry5 [1]: Nikdo to tu neoznamuje. Nevím jestli máš doma CD, ale vinyl je už pár měsíců v prodeji. Je to jenom recenze. Napsal jsem ji, protože jsem si říkal, že si to tahle věcička zaslouží.

  odpověz
 3. Lukáš - 19.01. 2006 v 10:08
  Odpověď pro Gabry5 [1]: Souhlasím s Gigíkem.

  Těším se, až sem začnou chodit lidé, co umí číst.

  odpověz
 4. adam dag | 84.42.153.* - 15.08. 2006 v 02:04
  kluci sem svama noise si to zaslouzi je to kvalitni prace o ktery se musi psat...jak dlouho tahle stranka je???fakt supr...

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [5],
 5. Lukáš - 16.08. 2006 v 12:12
  Odpověď pro adam dag [4]: Nějak kolem 2 a půl roku :)

  odpověz

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist