Flyers - Crazy Star

„Zdarec palec“, po zhruba měsíční odmlce se zase hlásím s recenzí na dle mého pořádně vychytanou věcičku – ale nepředbíhejme! Na mušku jsem si tentokrát vzal projekt Flyers se zbrusu novou písničkou Crazy Star.
Abych zcela upřímně přiznal barvu: co se týče Flyers - jsem v koncích. Vzpomínal a hledal jsem seč mi síly stačily, ale o předchozí tvorbě tohoto projektu jsem nenašel ani řádky. První zkušenost s Flyers, a tím potažmo i se songem Crazy Star, jsem získal při poslechu kompilace M2o vol. 10, kterou, jak asi stálí posluchači rádia M2o ví, míchá Provenzano DJ.
Ale my se v recenzi nechceme věnovat rádiu M2o ani mistrovy, který míchá stejnojmennou kompilaci. Pojïme si tedy trošku podrobněji rozebrat „Šílenou hvězdu“. Autoři velice prozíravě vsadili na milý a přívětivý ženský vokál, což se bezesporu vyplatilo. Na člověka jako by dýchla pohodová až nostalgická nálada, která je u songů v taneční muzice spíše výjimečná. Na ústřední melodii se také nedá šetřit chválou. Posluchače velice rychle „přitáhne k sobě“ a už ho nepustí! Je mi to už poměrně trapné, ale ani po basové stránce jsem nenašel jediné zaváhání. Basové série se poměrně rychle a temperamentně střídají, to jak známo dělá písničku ještě zajímavější, protože, stručně řečeno, se posluchačům basy jen tak neoposlouchají! Co mě poměrně překvapilo, je absence jakýchkoli speciálních efektů. A co mě překvapilo ještě víc, že mi v písničce ale vůbec nechybí! Co bych si dovolil kapánek vytknout je tiché místečko, předcházející nástup vokálu. To mě nijak nenaplnilo ani nezaujalo. Naštěstí pro Flyers se v písničce objevilo jen jednou a to na velice kraťoučkou chvilku.
Jako resumé musím znova zopakovat, že s touhle záležitostí jsem nad míru spokojen a že se jí asi jen tak nenabažím. Flyers – Crazy Star ode mně dostávají jedničku s hvězdičkou a moc moc bych si přál, aby projekt velice podobně hodnotili i všichni posluchači!


DJ Radizz (http://djradizz.tk)

Recenze je určena pro server Italiandancefloor.net! Všechna práva jsou vyhrazena autorem!!!Ukázka ZDE


Autor: DJ Radizz | 26. 10. 2005 13.52 | 3083× | RSS: 0×

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist