Danijay - Turn Around

Tak po téměř roce jsem se rozhodl taky něčím příspět :). V těchto dnech totiž Danijayovi vychází nové EP-čko L'Impazianza / Turn Around a mě na něm zaujal právě ten druhý jmenovaný song. Možnost poslechnout si ho jsem měl už během července v rádiu m2o a nemohl jsem uvěřit, že by to byl Danijay, jelikož to trochu vybočuje z jeho dosavadní tvorby. Musím však zmínit, že mě ten song dostal (proto o něm i píšu) a i když to byl dvouminutový rip, tak mi tu hrál pořád dokola.
Jak tedy celý song zní? Pomalejší rytmus okolo 126 BPM, občas lze zaslechnout taky mírné bzučení (známé např. od Global Deejays, Royal Gigolos atp.), které ale vůbec není špatné a skvěle doplňuje ostatní zvukové prvky! Hned na to začne zpívat celkem líbivý mužský hlas (podobně upravený, jak např. Eiffel 65 - Blue) první sloku. Už tahle část songu se mi pořádně líbí, vůbec není co tam vytknout, jen je z toho prostě cítit, že příjde ještě něco mnohem lepšího :). A už je to tady - "Let Me Live My Place, Music So Loud"..."Round, Round, Round, Turn Around!" - naprosto skvělá melodie (která je mi mimochodem dost povědomá, ale nevzpomenu si odkud) a vynikající již zmíněný mužský vokál, který mě nutí zesílit mou repro soustavu :). Dále se pokračuje zase tím mírným pobzučováním, a další slokou, kde jsou sice stejná slova, jako u té první, ale to vůbec není na škodu. A dál na řadu přichází opět ten skvělý refrén se skvělou hudbou (ten je narozdl od sloky už trošku jiný :))! Pak už ale song bohužel končí :(.
Celkově bych hodnotil 10/10 a doufám, že se tahle novinka chytne stejně, jako třeba již starší "Luna Nera", nebo "Il Gioco Dell'Amore"!
Ukázku si můžete poslechnout tady.

Autor: Lukáš


Autor: Lukáš | 10. 10. 2005 2.00 | 3408× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
  1. UomoDiRispetto | 85.160.1.* - 14.09. 2005 v 14:21
    tak neni to zly, ale podle me je hlavni song Danijay - L'Impazienza (Canotta Extra Large Radio) o dost lepsi :-) je to asi nejlepsi song z letosniho leta pro me.

    odpověz

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist