Carolina Marquez - Radio Activa

Ciao tutti, ryze italaským pozdravem chci na hudebním nebi přivítat zbrusu novou záležitost od známé italské "firmy", od Caroliny Marquez. Přiznávám se že, když jsem se dozvěděl o novince od této interpretky, málem jsem shořel zvědavostí! Právě proto jsem se při výběru dalšího tématu pro recenzi rozhodl právě pro song od ní.
Tato temperamentní Italka je snad přímo ztělesněním super roztancované italské hudby. Já osobně ji mám spojenou především s písničkou Mas Musica, která se, pokud si dobře vzpomínám, hrála v roce 2002. Dalším velice "profláklým" a známým songem od Caroliny Marquez je The Killer‘s Song, který na tanečních parketech můžete slyšet snad ještě i teď.
Radio Activa, tak přesně tak zní název nové záležitosti, kterou mám tu čest hodnotit. Od klubového stylu a’la The Killer’s Song se Carolina Marquez opět vrátila k rychlejšímu a temperamentnějšímu tempu! To byl nepochybně krok správným směrem (podle mně Carolině Marquez klubokvky moc nesedí...). Ale zpátky k písničce, co mě zaujalo na první poslech byl naprosto okouzlující vokál, skvěle sladěný s precizní a chytlavou melodií. Obě části jsou pro mě okouzlujícím způsobem spojené a totéž platí i pro třetí část písničky, která celé umělecké dílo doplňuje. Tato část se dočkala jakéhosi „rapového“ kousku, který se ovšem opět velice vkusně doplňuje s vokálem. Basové variace se mění poměrně rychle, takže se posluchači nenuceně dostávají do uší a přitom dotvářejí atmosféru italské diskotéky. Musím ale zdůraznit, že basové variace se rozhodně neoposlouchávají ba naopak, člověk by si je s chutí poslech znovu.
V tenhle okamžik si připadám poněkud trapně, protože Carolinu Marquez jenom chválím. Ale co mám dělat, když se mi její písnička opravdu tolik líbila :) - Ve vší vážnosti: moje mínění je to, že Radio Activa je nastupující letní hit, který nám jen tak z uší a především tanečních parketů nezmizí... (a je to tak jedině správně)

DJ Radizz (http://djradizz.tk)

Recenze je určena pro server Italiandancefloor.net! Všechna práva jsou vyhrazena autorem!!!Ukázka ZDE


Autor: DJ Radizz | 16. 6. 2005 2.00 | 4162× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
  1. Tom | 212.158.133.* - 30.10. 2005 v 16:18
    To není song Caroliny Marquez!!!
    Ale italského projectu s názvem LIL:"Radio Activita"

    odpověz

Přidej komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2020. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist