Změny na webu - vyjádřete se do guestbook

V poslední době hodně přibylo novinek na hlavní stránce. často to jsou jen krátké bleskovky a kvůli nim pak nejsou vidět důležité zprávy. Já bych navrhoval, aby na hlavní stránce byly nadpisy/krátké úryvky všech novinek, které byste si pak mohli přečíst kliknutím na ně. Navíc by tyto zprávy byly rozděleny na důležité (v tomto případě je to například příjezd Gabryho do čR) a méně důležité (krátké zprávy - těch je na hlavní stránce hromada). Tyto důležité zprávy by byly vypsány úplně nahoře a "nedůležité" pak pod nimi. Možná by taky bylo dobré rozšířit stránku do rozlišení 1024x768, aby se to tam všechno vlezlo. To je můj návrh a vy se jako návštěvníci prosím vyjádřete, jak byste to chtěli, přece jen je ten web pro vás :).

Dále bylo do guestbook přidáno vyhledávání a vyhledávání na celém webu je upraveno (oddělal jsem to původní, které jsem kdysi kdesi stáhl a vytvořil jsem vlastní - lepší :)).


Autor: Lukáš | 12. 11. 2005 14.49 | 16846× | RSS: 0×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény