Ukázky novinek mají svůj přehrávač

Ukázky u novinek mají vlastní přehrávač

Další vylepšení webu související s vycházejícími novinkami a diskografiemi na sebe nenechalo dlouho čekat. V přehledu novinek byla prakticky už od začátku možnost si téměř u každé poslechnout ukázku. Ta byla ale z velmi historických důvodů ve formátu wma a záleželo na aktuálním nastavení počítače, jestli se vám vůbec otevře.

Ukázky tedy byly hromadně překonvertovány do formátu mp3 a teď je u každého songu, ke kterému je ukázka k dispozici, napravo na místě obrázku obalu přehrávač (vypadá to takto). Takže je přehrávání mnohem pohodlnější a elegantnější. U songů, kde žádná ukázka není, je prostě jen obrázek jako dřív.

Stále platí, že v diskografiích budou doplněny chybějící obrázky interpretů, chybějící obaly a nedoplněná data vydání jednotlivých songů. Pokud by se chtěl kdokoliv jakýmkoliv způsobem zapojit do tvorby Italo.cz - psaním článků, přidáváním textů songů nebo třeba jen doplňováním informací v diskografiích, nebojte se ozvat na info@italo.cz!


Autor: Lukáš | 14. 6. 2011 12.21 | 2079× | RSS: 47×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény