Nové funkce v sekci New Traxx

Nové funkce v sekci New Traxx

Protože bylo až dosud velice složité vyhledat v sekci New Traxx starší záznamy, je možné ji nyní prohledávat. Krom toho si můžete přehledně zobrazit všechny vložené položky, a to seskupené dle data vložení (u položek rok a více starších není uvedeno datum vydání, jsou proto náhodně setříděny úplně dole).

Novinkou je také možnost ke každému obchodu (jejichž seznam je teď mimochodem nově řazen podle abecedy, aby se v tom dalo vyznat), který je uveden vpravo v sekci New Traxx, připsat svou vlastní zkušenost s nákupem. Pokud jste v některém z nich nakupovali, určitě přidejte svůj názor, ať pomůžete ostatním!

Poslední věcí je rozesílání novinek e-mailem, kde je registrováno několik set lidí. Dřív jsem rozesílal pravidelně, teď jen jednou za pár měsíců, protože je přeci možno sledovat novinky pomocí RSS. (Pokud ale v anketě vyjde, že mám rozesílání zanechat, nastavím pravidelné automatické rozesílání asi na jednou týdně.) Na druhou stranu ale většina lidí ani neví, co ta zkratka znamená. Takže zrušit rozesílání, nebo ne?


Autor: Lukáš | 13. 10. 2008 0.54 | 2063× | RSS: 3×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény