Chystá se nová ITDC

Chystá se nová ITDC

Je to už skoro rok, co tu byla poslední ITDC. Byl jsem v nemocnici (už poněkolikáté - vím, opět koma), ale zároveň se děla další nepříjemná věc. Už mám všechno zpět a znovu se vše učím - hlavně jednu zásadní věci u výroby ITDC. Protože už roky používám Ubuntu, dřív jsem virtualizoval Windows, abych mohl používat Mixmeister a Sony Vegas. Plánoval jsem úplný odchod od Windows. Ta chvíle je tady! Nechce se mi totiž znovu vše nastavovat (i tak to bylo nastavené divně), takže raději se pomalu učím s programy pro Ubuntu. Zde jde hlavně o Ardour. Nová ITDC by měla být zpět už teď v neděli 9. července.

Italo Dance Chart je zřejmě jediný takový pořad v Evropě, možná i na celém světě. K tvorbě mě stále motivuje láska k italské taneční muzice.

Jde o vydání číslo 551. Aktuálně to bude takové: dle hlasů za celý rok bude pouze sestaveno nové pořadí. Novinky dám až příště. Zároveň chci, aby tam toho bylo k mluvení málo - ať není tolik poznat, že jsem nerozmluvený.

ITDC · Italo Dance Chart #551 - 2023-07-09

Autor: Lukáš | 8. 7. 2023 20.08 | 109× | RSS: 2×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény