TBM DJ - Song of the Witches

TBM DJ - Song of the Witches

Song of the Witches je novinka z konce října od 37letého Belgičana, který se jmenuje Ludovic Charlier. Narodil se 11. června 1986. V roce 1998 začal zkoumat svůj hudební talent a vášeň - a udělal první kroky se softwarem pro hudební produkci, jako jsou „Dance Machine“ a „Magix Music Maker“. Tyto programy však byly omezeny na to, co jeho mysl chtěla vytvořit, a tak začal používat pokročilejší a složitější software: FL Studio.

V roce 2005 složil svou první skladbu ve stylu italodance, ale nikdy nebyla dokončena. Rozhodl se poslat demo této písně do velmi slavného a důležitého vydavatelství ARC-Records se sídlem v Rakousku. Jen o dva dny později ho tam požádali, aby udělal remix „I Had a Dream“ od rakouského DJe The Bass ve stejném stylu a rytmu jako jeho první demo. Poté byl začátek jeho italodance kariéry. Jeho hudební talent byl poprvé rozpoznán a slyšet po celém světě poté, co byl jeho remix vybrán, aby se objevil na kompilaci „Super Austria“ pod značkou Universal Music. Po svém prvním úspěšném remixu ho požádali ARC-Records, aby vytvořil nový remix „Star“ od Dancefire. Tento remix byl hrán na téměř všech rozhlasových stanicích v Evropě a Asii a také se objevil na mnoha kompilacích italodance po celém světě.

V roce 2006 vytvořil s Danijayem dvě písně: „Oui C’est L’Amour“ a „The Night Before“. Byl to naprostý úspěch a obě skladby byly uvedeny do tanečních žebříčků rádií po celé Itálii a zbytku Evropy.

V roce 2007 se TBM DJ dostal do Asie, kde byl vybrán společností Warner Music, aby vytvořil remix písně vytvořené senzační čínskou popovou hvězdou „A-Mei“ s názvem „I Want to Be Happy“.

V roce 2008 zremixoval píseň od D-JMC s názvem „Ragazza 2.8“, která se stala novým hitem roku a objevila se na kompilacích jako „Super Italia vol. 28“. „Ragazza 2.8“ se držela v první desítce žebříčků více než 3 týdny.

K dnešnímu dni bylo vše od TBM DJ vydáno na více než 28 různých albech a kompilacích. Pro ty, kteří neznají jeho styl, se dá nejlépe popsat jako italodance s tempem hard dance/hands up.

Song of the Witches se dá koupit na Bandcamp.com. Ukázka:


Autor: Lukáš | 27. 11. 2023 9.39 | 358× | RSS: 3×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény