×

Sdílej!

Share on Twitter Share on Facebook Share on Tumblr Share on Google+ Share on Pinterest Share via email ×

Soutěž o nej remix songu Welcome To My Heart

Soutěž o nej remix songu Welcome To My Heart

Až do 28. listopadu se můžete zúčastnit soutěže o nejlepší remix songu Welcome To My Heart od dvojky DJ Bovoli feat. Gianluca Conca (song můžete znát z předchozích týdnů z hitparády ITDC), kterou pořádá vydavatelství Italo Rumble Digital.

Stačí poslat email na remixcontest@italorumbledr.com, odkud dostanete zpět odkaz ke stažení vokálů. Pak už je na vás, abyste vytvořili remix v jakémkoliv stylu, který si zvolíte. Nesmíte ale použít vokály nebo části jiných již existujících songů nebo songů chráněných autorskými právy. A zakázáno je i remix kdekoliv zveřejňovat před vyhlášením výsledku. Svůj remix pak už jen stačí ve formátu mp3 a kvalitě 192 kb/s nahrát na sendspace.com a poslat odkaz emailem na remix@italorumbledr.com. Nezapomeňte připsat své jméno, příjmení a emailovou adresu.

Vítězové budou celkem dva a vítězné remixy budou vydány v rámci remixové edice Welcome To My Heart, která se objeví ve všech známých internetových obchodech s muzikou - jako Beatport, iTunes, Juno Download nebo Djshop.


Autor: Lukáš | 14. 11. 2011 10.41 | 2165× | RSS: 18×

Přidej komentář Jméno


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2019. Design splácal Bulva v roce 2007 (to už je sice dávno, ale pořád to funguje!).
Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem. | TV programrychlost internetu

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény

TOPlist