m2o: Chemical Area a Danijay, s2o a Promiseland, m2o Cube a Girasole

m2o: Chemical Area a Danijay, s2o a Promiseland, m2o Cube a Girasole

Vypadá to, že rádio m2o si začíná dělat „monopol“ na italské DJe. Své vlastní pořady tam mají Gabry Ponte, Gigi D'Agostino, Provenzano DJ, Roberto Molinaro a spousta dalších (chybí snad už jen Marco Ravelli z Discoradia a Giorgio Prezioso a Molella z radia Deejay).


Pošlete svůj song nebo remix do rádia

Mezi ně teď patří i Danijay. Dříve pouze speciální host pořadu Tribe, nyní též se svým vlastním pořadem, a to každou sobotu v 6 odpoledne s názvem Chemical Area. Pořad je určen pro začínající DJe a producenty, kteří mohou do rádia zasílat své výtvory na email chemicalarea@danijay.com, a Danijay je posléze zahraje.


Vytvořte si playlist a poslechněte si jej v rádiu

s2o je nový komunitní portál m2o. Můžete se zaregistrovat a vytvořit si svůj vlastní m2o-profil. Navíc si každý může vytvořit svůj 13-trackový playlist, pro který hlasují ostatní uživatelé. Ten, který každý týden získá nejvíce hlasů, pak namixují Promiseland v sobotu po sedmé večerní.

Mimochodem, Promiseland si můžete poslechnout i každé všední odpoledne o třičtvrtě na 4 v Out of Mind Live s pořadem Song Selecta.


La discoteca virtuale di m2o

Posledním novým pořadem je nedělní m2o Cube s podtitulem „balla, scatenati e conquista“, neboli „tančit, odpoutat se a podmanit si“ (lepší překlad se z toho snad „vytřískat“ nedá), který mixuje Simone Girasole. Tato dvouhodinovka je plná žhavé aktuální muziky a začíná ve 2 odpoledne.


Autor: Lukáš | 22. 4. 2007 13.00 | 3201× | RSS: 27×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. kok1N - 22. 4. 2007 20.02
  mohli byste sem napsat jak se tam vkládá ten playlist? vytvořil jsem si už účet ale ted nemůžu prijit na to jak ho tam vložit...thx

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
 2. Lukáš - 23. 4. 2007 13.51
  Odpověď pro kok1N [1]: Napíšu to sem. Jen mi pořád nepřišel registrační mail (a to jsem si ho nechával zaslat už několikrát)…

  odpověz
 3. kok1N - 23. 4. 2007 18.48
  to mě přisel hned, maj ti prijit 2 maily. ale porad jsem na to nepřisel, koukal jsem se snad všude...

  odpověz
 4. kok1N - 25. 4. 2007 20.49
  tak jak to vypada? das sem ten navod jak tam hodit ten playlist? porad na to nemůžu prijit...

  jo je treba možny tam dat pod jednim nickem/IP vic playlistu? thx za odpověd ;)

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [5],
 5. Lukáš - 29. 4. 2007 19.41
  Odpověď pro kok1N [4]: Nevím, ještě jsem to nezkoušel. Až to zkusím, tak to sem napíšu.

  odpověz
 6. Lukáš - 23. 7. 2007 18.12
  Tak jsem to zkoušel. Postupoval jsme podle FAQ, ale bohužel ty odkazy, které tam popisovali, jsem nikde neměl :/.

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény