Il Cammina na Ebayi nejsou originální

Il Cammino Di Gigi D'Agostino FAKEDnes jsme objevili, že na italském Ebayi lze nalézt ke koupi Il Cammino Di Gigi D'Agostino, 40 částí jako 4CD a "originální" CD Il Cammino Di Gigi D'Agostino s podomácku vyrobeným obalem. Obě tyto CD jsou samozřejmě smyšlené a nic takového neexistuje. To si jen někdo chce vydělat na cizí nevědomosti. Možná je to také špatným přístupem samotného Gigiho, který striktně zakazuje jakoukoli výměnu ripů z pořadu Il Cammino na m2o v jeho Family. Ku příkladu takovému Danijayovi vůbec nepříjde divné, když si jeho fanoušci vyměňují záznamy jeho setů na jeho fóru.


Autor: Lukáš | 30. 4. 2006 9.59 | 3601× | RSS: 13×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
  1. concorde - 19. 5. 2006 11.49
    jo jo an ebayi najdeš lecos...

    odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény