Gabry2o každou sobotu večer

Gabry2o každou sobotu večer

O letošních letních prázdninách si budete moci vychutnávat Gabryho Ponte i každou sobotu večer v 10 hodin! Právě v tuto dobu bude rozjíždět speciální večerní Gabry2o v rámci m2o Summer DjSet. Gabry v posledních týden chrlí jeden nový remix za druhým — určitě tedy bude o co stát.

Ještě jste neslyšeli starou klasiku z počátku 90. let od Londonbeat s názvem I've Been Thinkin' About You v novém Gabry Ponte 07 remixu? nový remix The Point of No Return od Nightshifters? nebo novou verzi La Danza Delle Streghe s názvem La Chitarra Delle Streghe? Pak rozhodně nezapomeňte poslouchat už dnes a i každou další sobotu letošních prázdnin v 10 večer m2o! A pokud to nestihnete, máte šanci poslouchat ještě jednou, a to hned v pondělí mezi 1. a 2. hodinou ranní.

Na Italo.cz najdete samozřejmě i denně aktualizované tracklisty ke všem vydáním pořadu Gabry2o.m2o Summer DjSet - Speciale Gabry2o

Autor: Lukáš | 7. 7. 2007 13.15 | 2665× | RSS: 16×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény