Gabry2o a Il Cammino se vracejí na m2o

Gabry2o a Il Cammino se vracejí na m2o

Po měsíční přestávce dvojice pořadů Gabry2o a Il Cammino se oba vracejí na vlny rádia m2o.

Už od pondělí 3. září 10. září 2007 můžete poslouchat Gabry2o pod taktovkou Gabryho Ponte každý všední den v 18 hodin. Il Cammino di Gigi'Agostino pak od pondělí do soboty po druhé hodině odpoledne.

Do vysílání se ale vracejí i další pořady, které o prázdninách chyběly.

Dual Core nakonec zůstává prodloužený až do 12. hodiny, ale jen od pondělí do pátku. V sobotu není vůbec a v neděli jen hodinu v poledne. Navíc je mírně modifikovaný a s podtitulem 2.0 — nyní se nehrají jen devadesátky, ale největší dance hity za posledních 20 let.

Od pondělí do soboty se vrací v poledne DJka Chiara Robiony, tentokrát ne však s pořadem BIP!, ale s novým dvouhodinovým Boulevard Robiony.

The Switch Fabia Amorosa mizí z programu na všední dny a poslechnout si jej můžete už jen v sobotu a v neděli — ale za to 3 hodiny — od 9 do 12.

Každou sobotu v 10 večer pak budete moci opět na televizní stanici AllMusic sledovat a na vlně m2o poslouchat videomix m2allshock v podání Provenzana. Do starých kolejí se vrací i známé odpolední Out of Mind — od pondělí do pátku živě ze studia, v sobotu od 15 hodin Out of Mind Chart (tu si můžete v repríze vychutnat ještě i v pondělí v 1 hodinu ráno) a v neděli od čtyř Out of Mind Sunday LIVE.

V seznamu programů se konečně objevil i The Bomb, nový pořad DJe Rosse. Je ale posunut až na devátou hodinu.

A nakonec se můžete těšit i na zcela nový program s názvem The Untouchables. Ten můžete poslouchat v pátek v 8 večer a představí se v něm vždy nějaký speciální DJský host. Na Tribe Online tedy zbyly už jen časy od neděle do středy, kdy v neděli vystoupí vždy speciální host.


Lukáš | 1. 9. 2007 17.00 | Aktualizováno: 11. 9. 2007 10.15 | 2564× | RSS: 8×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. ero - 2. 9. 2007 10.04
  il cammino nemelo pausu 2 mesice ;)

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
 2. Lukáš - 2. 9. 2007 10.55
  Odpověď pro ero [1]: Pravda, trochu jsem si to popletl.

  odpověz
 3. NoisBLADE - 13. 9. 2007 18.17
  M2o reloaded je podle mě nejlepší věc co kdy na M2o vymysleli.Díky M2o,díky.Už mě nebavilo stahovat Radio Ripy fandů Il Caminna a M2o mi nabídlo přesně to co jsem potřeboval.A samozřejmě že na Reloaded neposlouchám jen Il Caminno.Ještě jednou díky M2o!!

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény