DJ Mag Top 100: Zbývají poslední hodiny do konce hlasování

DJ Mag Top 100: Zbývají poslední hodiny do konce hlasování

I letos se na konci června rozběhlo hlasování do dalšího ročníku ankety DJ Mag Top 100. Stejně jako loni se hlasuje pomocí Facebookové aplikace, takže pro hlasování musíte mít účet na Facebooku a ještě povolit přístup ke svým údajům aplikaci třetí strany. Tímto způsobem se hlasuje kvůli tomu, aby se minimalizoval počet falešných hlasů. I přesto však už letos byla z ankety zcela vyřazena švýcarská DJka Miss Diamond poté, co se zjistilo, že ona nebo lidé v jejím okolí manipulují s hlasy. Do hlasování se letos zapojil i slovinský prezident Danilo Türk, podle nějž je hudba univerzální jazyk, který lidi spojuje. Před kamerami tak hlasoval pro své oblíbené slovinské DJe.

Celé hlasování končí 29. srpna. Motivací pro hlasování by Vám měla být odměna. Tou je odkaz na bezplatné stažení tří desítek exkluzivních tanečních songů od předních světových DJů, který Vám přijde e-mailem. Hlasovat můžete jako vždy pro 5 svých nejoblíbenějších interpretů na webu DJ Magu.

Zde na Italo.cz se opět pokusím stejně jako v předchozích letech přinést kompletní pořadí všech DJů, jak si vedli podle hlasování svých fanoušků za rok 2012. Na oficiálních stránkách DJ Magu se totiž dá lehce dopátrat jen k první stovce.

Pořadí z předchozích let:


Autor: Lukáš | 29. 8. 2012 11.47 | 11084× | RSS: 4504×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény