Co je s Gigim D'Agostinem?

Co je s Gigim D'Agostinem?

Už téměř dva roky nejsou o Gigim žádné informace. Koncem roku 2021 a začátkem 2022 bojoval s velmi vážnou nemocí. Další informace nikde najít nešlo - vypadalo to, že nikam o sobě nic nepsal, ani nikdo o něm. Na jeho YouTube účtu přibylo několik videí, ale všude hrála stará muzika.

Nakonec se ale po desítkách minut hledání povedlo najít jeho aktuální vyjádření z 24. září na jeho fóru Casadag. Nejdřív tam někdo napsal zhruba tohle: Je pro mě těžké nespojovat stále delší odmlky se zhoršujícím se zdravotním stavem. Přesto byl Gigi vždy zvláštní a rezervovaný, takže se snažím doufat, že je prostě ponořen do svého hudebního světa, možná odpočívá v izolaci od světa, nebo právě prochází choulostivějšími fázemi a čeká na zlepšení.

Na tohle se ozval Gigi nějak takto: Hodně se soustředím na hudbu a taky na zdravé stravování. Jsem pozorný k tomu, jak se cítím. Příklady pro zjednodušení: nepodléhejte sociálním médiím a televizi (rozhodně to nejsou zásadní věci). Svět se úplně mění - časové prostory, kvalita času, vesmír, perspektiva. Pokud si chcete přečíst nějaké zprávy, vyhledejte si 2 nebo 3 konkrétní věrohodné noviny. Vyhněte se náhodnému vyhledávání ve vyhledávačích nebo na sociálních sítích. Pokud chcete v televizi vidět konkrétní věc, hledejte ji a dívejte se pouze na ni, aniž byste trpěli čímkoliv jiným.

Takže Gigi stále dělá hudbu. Těšme se!


Autor: Lukáš | 25. 10. 2023 16.46 | 455× | RSS: 3×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény