Alberto Remondini končí na m2o

Alberto Remondini končí na m2o

Už začátkem listopadu informoval Alberto Remondini na svém Facebooku, že po 16 letech na rádiu m2o končí (předtím byl na Rádiu Deejay a ještě dřív na místním Mondo Radiu). Sám k tomu říká, že se jedná o jeho rozhodnutí. A dále to doplňuje tím, že ačkoliv se na žádost společnosti podílel na spouštění nové verze rádia m2o, nebyl mu dán dostatečný umělecký prostor.

Důvod, proč před lety začal dělat tuto práci, byl ten, že mu dávala příležitost se hudebně vyjádřit, mluvit s lidmi a předávat jim pozitivní energii. Byl to jeho cíl, poslání, droga. A když nedostává umělecký prostor a nemá možnost vyjádřit svůj talent, tak to pro něj není rádio a nedělá svou práci na 100 %. Teď před sebou nevidí žádný růst, ani umělecký, ani odborný.

Za celou dobu má za sebou tyto pořady: Dual Core, Controtendance, Glo Glo Glo, Tribe, Mib, Chemical Lab, Defcon, Noizeland, AirDnD a m2o Chart.

A doplňme, že Alberto není jediný, kdo z m2o odchází. Brzy zde napíšeme i o novém rádiu One Dance, kam se přesunul Dino Brown.


Autor: Lukáš | 10. 12. 2019 7.38 | 1835× | RSS: 1374×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény