Spankers ve Vesetu

Spankers ve Vesetu

S menším odstupem dávám k dobru krátký report z vystoupení Spankers ve Vesetu v Hrušovanech nad Jevišovkou. Je škoda, že spousta diskoték bývá ne moc dobře dostupná čímkoliv jiným, než autem. V tomhle případě jsme museli jet už v 19.51 z Brna, abychom tam byli ve 21.15. Naštěstí ještě nějakou dobu trvá, než se od vlaku k diskotéce dojde, a tak jsme tam dorazili už v rozumnějším čase, někdy kolem 22. hodiny.

Protože byly minimálně dvě hodiny času než vystoupí Spankers, vzali jsme místa (to byla výhoda toho, že jsme tam přišli brzo, později bychom už neměli šanci, teď totiž byla diskotéka zatím poloprázdná). Celou dobu hrál nějaký DJ XY (vůbec nevíme, kdo tam byl). Co si tak pamatuju, hrály se tam normální písničky z rádia. Kdybych zapnul Free rádio, vyšlo by to zrhuba podobě. Čas letěl a letěl a letěl, až jsem tam už skoro usínal, ale nakonec jsme se dočkali.

Zhruba kolem půl jedné bylo už poněkolikáté vyhlášeno, že za chvíli přijdou na řadu Spankers, tentokrát se tam ale už konečně i objevili. Tak jsme udělali pár fotek a začali si užívat tu příjemnou změnu, kdy se hudební výběr ze songů, kvůli kterým nemusím chodit ani na diskotéku, abych je slyšel, změnil na kvalitní výběr z ruky Paola Ortelliho. Stylem bych ho přirovnal k pořadu Song Selecta od dvojice Ranucci & Pelusi. Paolovi čas od času vždy nějakou dobu zdárně sekundoval zpěvák a MC John Biancale, který se asi po 40 minutách se všemi rozloučil, tak jsme mysleli, že to je všechno (zahrály totiž všechny nejznámější hity od Ortelliho a Biancaleho), ale Ortelli hrál dál a Biancale se častokrát znovu objevil na pódiu. Set celkem trval téměř 3 hodiny, po něm se jako vždy konalo rozdávání podpisů, na které byli organizátoři připraveni, protože přinesli plakáty z akce; tentokrát jsme si je tedy nemuseli strhnout ze zdi.

Ačkoliv byly ze začátku všude zábrany, aby se nikdo nedostal na pódium, po čase gorily viděly, že se stejně nikdo nemá k tomu, aby šel Biancaleho na pódium nějak ohrožovat, a tak je oddělaly. Po vystoupení a podepisování, kdy si oba opravdu dávali záležet na tom, aby se podepsali všem, kteří o to měli zájem, se Paolo nenápadně smísil s návštěvníky diskotéky a dával si nějaké pití; někdy před 4. hodinou ranní se oba postupně vytratili. To nás ještě čekala 1,5 km dlouhá cesta na vlak a čekání do půl šesté, než pojede...

Pokud jste na akci nebyli, můžete si alespoň její část vychutnat na výběru z fotek a videí, kterých jsme pořídili téměř 5 GB:

Fotky:

Videa:

 


Autor: Lukáš | 23. 4. 2010 23.36 | 1912× | RSS: 0×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény