Skutečná pravda o Gabrym v Praze (viděno Bulvou)

Byl to den jako každý jiný. Ráno jsem vstal, šel jsem na záchod……(ne tohle nikoho nezajímá :-)) Prostě den proběhl tak jak má.Napsal jsem si jednu zápočtovou písemku,kterou jsem asi moc dobře nenapsal, kvůli tomu,že jsem celý týden myslel jen na Gabryho :-).
Lukáš aka DJLJ měl dorazit do prahy v 17:30. Tak jsem se rozhodl,že nějak na ten čas ho budu čekat na zastávce metra Muzeum. Vlak měl prý zpoždění,ale pravda je někde jinde :-) Lukáš se cestou posilňoval moravským nápojem zvaným slivovice. A tak když vlak včas dojel do Prahy,tak on již byl nalitý a usnul ve vlaku. Kdyby si toho po pul hodině nevšimla paní průvodčí,tak tam spí doteï. Ta ho jemně probudila kbelíkem plným vody a vykopla ho svou žilnatou nohou ven z vlaku. On ani nevěděl jak, se vypotácel z vlaku a dostal se do metra,kde si nakoupil pár jízdenek metra. Motal se ale tak brutálně,že ač nasedl do správné soupravy,tak hned na další zastávce vypadl z metra a nastoupil do soupravy,která jela opačným směrem :-)). Nebýt hodného starce,který mu řekl správnou cestu slovy : „Hele mladej vypadni z tohohle metra,tady spím já“ Lukáš pochopil, že jede špatným směrem. Dorazil tedy s menším asi hodinovým zpožděním na Muzeum. Tady jsem ho čekal já se svou krásnou polovičkou. Hned jsem ho poznal. Moravák se totiž pozná hned podle toho,jak zvracel a přitom zpíval moravské písně….
Dovedl jsem ho tedy se svoji milovanou na zastávku autobusu,odkud jsme měli dojet na Strahov. Měl si u mě na koleji nechat věci :-) Když tu čekáme na zastávce a jeho popadl amok a začal křičet něco divného. To divné slovo nemůžu ani popsat. Křičel něco jako Šalina. Tohle slovo křičel vždy když kolem nás projela tramvaj :-)
Na koleji jsme uložili věci.A razili jsme za mistrem Discogiem. Ten na nás čekal na Václaváku u toho zvláštního jezdce na koni. Jak se jenom ten jezdec jmenoval…..hmmm…kůň se asi jmenuje Šemík nebo tak :-))) Discogio nás zavedl do jedné super hospůdky,kde točili jedno nejmenované Plzeňské pivčo. Tam jsem si já i Discogio dali s rozumem pouhé tři kousky na cestu a Lukáš si jich taky pár dal…asi šest..a pak mu bylo blbě :-))) Šel se tedy vyzvracet na záchod a jeli jsme do HanyBany. Zde stál takový podvýživený vyhazovač. Sotva udržel lístky. Tak jsme mu ze soucitu dali všichni 300 Kč, aby se najedl a šli jsme dovnitř.
V HanyBany jsme čekali na mistra. Lukáš na nic nečekal a hned šel chlastat. My jsme se samozřejmě připojili. Chvíli jsme čekali u stolu,když si moje milovaná všimla,že ve dveřích za barovým pultem stojí Gabry. Já,Lukáš i Discogio jsme hned začali slintat a jak nenažraní psi jsme se pomalu přesouvali ke Gabrymu. Chtěl jsem ho blesknout svý superrychlým foťákem, který nabíhal asi minutu, a tak stačil Gabry mezitím zmizet v zákulisí.
Ovšem i tak jsme se dočkali. Gabry přeci jen nakonec přišel. Byl to takový zážitek, že jsem se málem radostí počůral :-))) Nástup byl grandiozní. Jen co ho začal místní moderátor představovat,tak si Gabry lechce pohrál s mix pultem. Diskotékou se linulo jednohlasně Gabry, Gabry….až na jednoho. Tím byl opilí Lukáš,který křičel GIGI,GIGI…A tak jsme mu řekli,že to je přeci Gabry a on se probral z alkoholových mrákot a poznal ho :-)
Playlist jeho songů psát nebudu,jelikož se o něm již zmínil Lukáš ve svém článku. A tak jen popíši pár postřehů. Gabry hrál songy nejen své,ale i od Gigiho a od své bývalé kapely Eiffel 65. Remix písničky Blue byl opravdu vydařený. Jinak vydařených remixů bylo víc. Např. remix Madonny a jejího nového songu Hang Up.Atmosféra byla skvělá. Publikum se při vysoupení Gabryho opravdu vyřadilo. Všichni skákali, zpívali známé songy. Gabry to uměl oživit i svými vstupy s mikrofonem. Samozřejmě nezapomněl v průběhu vystoupení podávat svou ctěnou ruku davu. Hned jsem po ni šmátnul a on mi ji podal. Měl ji trošku vlhkou..asi z toho,jak se zapotil, aby nám hrál to nejlepší. Hodně lidí fotilo a nahrávalo Gabryho na kameru. A myslím si,že udělali dobře, protože si to můžou poštet znovu a znovu a myslím si,že je to nikdy neomrzí. Když Gabry skončil,tak odešel dávat autogramy. Já hledal Lukáše. Lukáš ležel na zemi opilý a spal, tak jsem ho probudil,že Gabry dává autogramy. Vystřelil,jak ruská raketa, narazil do pár stolů a sloupů,ale nakonec dorazil ke Gabrymu a dostal od něj autogram na fotku. Původně mu ovšem LJ nabízel nějaké porno fotky,ať mu je Gabry podepíše. Tomu se to ovšem nezdálo, a fotky si strčil do kapsy a nechal si je a Lukášovi podal fotku svoji s podpisem. Když Gabry odcházel, tak se ještě fotil s pár lidmi. Lukáš se motal a narazil do Gabryho. Discogio ho chtěl odtáhnout,ale Gabry si myslel,že se s ním chtějí vyfotit a tak se zasmál a já je blejsknul. Akorát se tam připletla něčí hlava. Škoda.
A tak jsme všichni byli šťastní a užívali jsme si. Všichni jsme to přežili,dokonce i Lukáš,který šťastně dorazil domů do Brna.
Ps: Berte tento článek s rezervou. Né vše musí být pravda. Lukáš už napsal vše podstatné,tak já to tímto článkem jen odlehčuji. Ale pár detailů,co tu jsou, je pravdivých :-))
Pss: Omlouvám se svému kamarádovi,který mi psal na mobila,ať za ním příjdu. Bohužel jsem si nechal mobila na koleji,tak jsem k jeho stolu nalevo nedorazil :-)
Psss: Ten kdo tam natáčel celý koncert,tak doufám,že nám ho pošle a my se o něj podělíme se všemi. Stál jsem za ním,když to točil a je opravdu o co stát.

The END


Autor: Bulva | 18. 12. 2005 19.12 | 3169× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Discogio - 18. 12. 2005 19.56
  No jediné co tady není pravda je že sme měli s Bulvou ty piva 3...Pravda je taková, že sme sice každej platili 3, ale sotva sme dohromady ucucli 1...To se člověk jenom otočil a Lukáš už měl v sobě buď moje nebo Bulvovo.Navíc vždycky po dopití piva bouchnul do slova a zahulákal něco jako: "Kde sú ty šalinéé!"

  odpověz
 2. dj honza - 18. 12. 2005 22.01
  čau,jko to jsem já ten človíček co to má celý 2 hodiny nonstop na točený,,lukáše jsem viděl i slyšel v brně na gigim-kterýho jsem tasky muimochodem točil celý 2 hodiny,mám vše a jsem oxchoten to dát na web,ještě na tom ale pracuju.dík čau

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [4],
 3. DJ Mili - 19. 12. 2005 12.26
  Ano, kámoš honza to natáčel a můžete mu věřit, že to pošle...

  odpověz
 4. Lukáš - 19. 12. 2005 12.36
  Odpověď pro dj honza [2]: Bulva má na kolejích 1Gbit připojení, tak pokud chceš, mohl bys to upnout přímo k němu na ftp (adresu bych ti napsal) a on by to pak už jen přesunul na italian (ten je taky na 1Gbitu, takže by to tady bylo skoro okamžitě :)).

  odpověz
 5. DJ Radizz - 19. 12. 2005 16.09
  Je mně to úplně jasný - Moravák se fakt nepře mi totiž opravdu imrvére zpíváme... :)
  Mimochodem slova šalina, hósny nebo šneky použvíám taky :) - Má snad někdo něco proti :)

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény