Prezioso & Marvin v Total Infernu

Prezioso & Marvin v Total Infernu

Na vystoupení Preziosa s Marvinem jsem se už předem těšil, protože jsem v Total Infernu byl už loni na Floorfille. Dobrý zvuk, luxusní klimatizace (nezakouřeno), příjemné prostředí.

Někdy kolem půl jedenácté jsme dorazili a měli ještě zhruba dvě hodiny čas, než Prezioso s Marvinem přijdou. Oba se objevili někdy mezi čtvrt a půl jednou - Andrea Prezioso za mixem a Marvin byl s mikrofonem vepředu na "pódiu". Nejdřív zaněla taková krátká směska všech jejich největších hitů, ale potom už to do všech hrnuli v kompletních verzích. Marvin zpíval "sám se sebou", tedy stejně jako Momo B. z Floorfilly - hrála běžná verze písničky se zpěvem, do které znovu zpíval. Zazněly největší hity jako Let's Talk About The Man, Le Louvre, Tell Me Why nebo Emergency 911. Krom toho ale zazněla spousta dalších známých hitů od ostatních interpretů:  DJ Lhasa vs. Gabry Ponte - Giulia, Eiffel 65 - Move Your Body, Guru Josh Project - Infinity 2008, Cascada - Everytime We Touch, Gigi D'Agostino - L'Amout Tojours, Gabry Ponte - Geordie, Gigi D'Agostino & Albertino - Super, Gabry Ponte - La Danza Delle Streghe, Timbaland - Apologize. Andrea zahrál také i úplné novinky, které se nyní hrají v Itálii. Úplně největších ohlas ze zahraných songů ale sklidila Geordie od Gabryho Ponte.

Vystoupení trvalo téměř dvě a půl hodiny a končilo někdy před třičtvrtě na 3. Potom následovala autogramiáda a focení. Kdo na tuhle akci nešel, rozhodně udělal chybu, protože narozdíl od akcí v Brně a okolí (kam všichni chodí jen postávat a koukat) je v Total Infernu vždycky super atmosféra (fotky, videa).


Autor: Lukáš | 7. 6. 2009 16.18 | 2682× | RSS: 3×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2023. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény