Gigi v Brně - jak jsem to viděl já

Včera se mi konečně splnilo jedno z přání, vidět některou z italských DJ hvězd naživo. Než se ale dostanu přímo k vystoupení, popíšu, jak už název článku napovídá, jak jsem to viděl já.


Z domu jsem vyšel lehce před osmou hodinou a stavil jsem se za kámošem. Za pár minut jsme už šli na šalinu a jeli do města. Na nádraží jsme se ještě stavili do Tesca, kde jsem si koupil půllitra v plechovce. Při placení se na mě prodavač začal hezky usmívat a pak mi slušně oznámil, že chce vidět mou občanku :D.


Po patřičném ověření jsme tedy vyrazili skrz město pěšky přímo k Boby. Tam jsme dorazili kolem deváté. Nejdřív jsme si prošli parkoviště v naději, že tu Gigi někde bude parkovat. Jeho auto jsme ale nenašli, asi to hodil do garáží.


Bylo půl desáté, tak už jsme si šli sednout před Boby s tím, že v 10 půjdeme dovnitř. Tak se i stalo. V pokladně, kde jsem měl mít zajištěný fotopas, mi někdo z pořadatelů oznámil, že nic takového nakonec není potřeba a fotit se bude moct bez omezení, akorát ne na pódiu. Nechali jsme si odtrhnout útržek ze vstupenky a byli jsme tam:). Část, kdy si ukládáme oblečení do šatny, vynechám :D.


Po vstupu do Laser show hall se nám do uší linula Baracuda - Ass Up v podání PMC-ho.Protože zbývalo třičtvrtě hodiny do začátku Gigiho a nikde nebyly volná místa k sezení, stáli jsme na schodech a poslouchali skvělé hity v podání superstar :). Tam mě pozdravil i kolemjdoucí CJ TOM, i když já si ze začátku vůbec nemohl vybavit, kdo že mě to vlastně zdraví. Po navštívení záchodů, prohození pár slov s bývalým spolužákem ze základy a koupi dalšího piva pomalu odbyla jedenáctá hodina.


Superstar už naštěstí dozpívali, PMC zase na chvíli nažhavil svoje vinyly (Crazy Frog - Popcorn) ale to už přicházel za mohutného řevu Gigi, takže jsme se s kámošem rychle přesunuli dolů na parket a snažili se vecpat co nejvíc dopředu. Dostali jsme se na levou stranu (tam mě zdravil Marcojay) zhruba do 5. řady, postupně jsme se ale pomalu posouvali dopředu a skončili jsme zhruba ve 3. - 4. řadě. A Gigi začal! Rozjel to megahitem The Riddle a během 2 hodinového vystoupení zazněly megahity jako Super, Bla Bla Bla, Wellfare, Ripassa, Moonlight Shadow, I Wonder Why, Oltrepassando, Momento Conteto, La Passion, Another Way, L'Amour Tojours, Those Were the Days, Non Sono Un Santo, Silence, Uomo Suono - Geht's Noch?, Andromeda - Ameno (Molinaro Remix), Luca Belloni - Jumping a spousta dalších! Zopakoval jsem si texty všech odehraných songů a skákal jsem tam celý 2 hodiny. Klidně to mohlo být delší. Kdykoliv Gigi naznačil, že nás neslyší, tak jsme začali všichni řvát. No prostě udělal precizní atmosféru :).


Když skončila poslední písnička I Wonder Why (to bylo v 1 hodinu), tak Gigiho za mixem vystřídal PMC. Všichni se ale spíš soustředili na Gigiho autogramiádu. Já byl naštěstí na správné straně Laser show hall a tlačící se dav mě natlačil přímo k Gigimu, tak jsem měl jeho podpis mezi prvními. Jako jedinej (co jsem stačil vyposlouchat z toho řevu kolem) jsem mu řekl "grazie", Gigi se na mě podíval a usmál se :). Pak už jsem se snažil z toho tlačícího davu se dostat, ale to se mi podařilo až za pár minut. Ještě si šel pro podpis kámoš, tak jsem na něj chvilku čekal.


PMC už tam mezi tím valil Lornu - Papi Chulo a Ye Man vs. Gabry Ponte - Sin Pararse. Já si šel trochu osvěžit vyřvaný hlasivky a zahnat sucho v krku. Už se naštěstí uvolnila místa k sezení, tak jsme si úplně vyřízení sedli a poslouchali hitovky v podání PMC-ho. Protože nám z nádraží jel bus ve 3 přímo k baráku, odcházeli jsme kolem půl třetí s nadějí, že se tam stihneme za půl hodiny pěšky přepravit. Bohužel se nám to nepovedlo, tak jsme prošli celý Brno pěšky až domů :).


Závěrem bych napsal asi jediné - kdo tam nebyl, udělal velkou chybu! Gigi by tu měl být častěji a příště jdu zas.


Autor: Lukáš | 26. 10. 2005 0.00 | 3712× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Kapu - 28. 9. 2005 20.08
  Byl jsem tam prisel jsem videl jsem a nelituji je na co vzpominat jeste tak Gabryho a jsem spokojenej jak želva :-)

  odpověz
 2. Lukáš - 28. 9. 2005 20.15
  Tak tak.. taky rozhodně nelituju. Smůlu mají ti co nešli :)

  odpověz
 3. DJ PIERE - 29. 9. 2005 12.23
  Rozhodně souhlasím ze vším co tu je napsáno,zážitek je nepopsatelný hlavně pro všechny příznivce italo stylu.Já už se věnuji italské muzice 12 let a za nic bych jí nevyměnil.Co se týče vystoupení Gigiho byl jsem úplně spokojenej a tak jsem s tím i počítal ,protože Gigi mě ještě nezklamal co se týče jeho muziky. Největším zážitkem pro mě je osobní setkání s Gigim a to na benzině ARAL v Brně , ani jsem tomu nemohl věřít ,že vedle nás parkuje Gigi se svým týmem. Byli jsme tam v tu chvíli jediní a tak jsme se lámavou angličtinou zkusily zeptat přímo Gigiho ,jestli by jsme se s ním mohli vyfotit a Gigi souhlasil , byl jsem šťastnej jak blecha ,že s ním můžu mluvit a že mě drží kolem ramen.Opravdu nepopsatelnej zážitek.Pak už nám řekli,že musí jet tak jsme se rozloučili a jeli jsme domů.Celou cestu domů jsem si říkal jestli to je vůbec pravda.Tímto Gigimu děkuji.

  PS. Společné foto s Gigim na <a href="http://www.djpiere.tk" target="_blank">www.djpiere.tk</a>
  Lukáši nezlob se za reklamu to je s důvodu ,aby mi lidi věřili,že si nevýmýšlím dík.Kdyby si chtěl nějaké foto,které nemáš stačí napsat.

  odpověz
 4. nxau - 29. 9. 2005 20.35
  Ahoj všichni.
  Tak já se připojuji k většině a musím napsat že mě Gigiho vystoupení doslova uchvátilo a nemělo to vážně chybu. Ten člověk je prostě borec a doufám že se mu tady u nás líbilo a že ani naše agentury na něho nezanevřou a brzy na něho zase budeme hopsat v ČR...
  Italu zdar a věčnou sílu! Tom.

  odpověz
 5. Gringo - 30. 9. 2005 6.40
  Nazdar vsem, taky jsem tam byl a byl to opravdu naprosto nepopsatelny zazitek, mam na papirku nekde napsany naprosto necitelne nejaky tracklist, tak sem neco zkusim hodit, musim to ale nejprve precist. Uz se tesim, az prijede znovu. Bylo to opravdu skvele, nejlepsi, proste to nejde popsat ... I love Italo style, I love Gigi ... Il cammino ... di Gigi D Agostino

  odpověz
 6. DJ Radizz - 30. 9. 2005 12.50
  Pro všechny, kterým se vystoupení líbilo a přáli by si v Brně maestra vidět znovu, mám výbornou zprávu. V MF DNES ze dne 29. 9. ve článku nazvaném „Taneční mág v Brně“ je mimo jiné psáno toto: <i>„Počet diváků, kteří přišli, byl tak srovnatelný s jeho pražským vystoupením před několika dny. Ale myslím, že v Brně byla nálada mezi fanoušky v Boby centru úplně nejlepší </i>(....)<i> Líbilo se mu tady a nebrání se tomu, že by přijel do Brna znovu, tentokrát třeba do nějakého klubu,“</i> sdělil MF DNES jeden z pořadatelů pan František Babka. Ještě jednou upozorňuji, že v uvozovkách je úryvek výtisku MF DNES ze dne 29. 9.!
  Takže musíme doufat – třeba nás mistr ještě poctí svou návštěvou... (mohl by...) =)

  odpověz
 7. Arancione - 30. 9. 2005 20.50
  Ohaj, taky jsem tam byla a nic lepšího jsem doposud nezažila, Bylo to supr.Gigi je supr. Pořád jsem mu mávala a on se na mě usmál a taky mi zamával. Moc mě tím potěšil. Jo a Lukáši, nebyl jsi jediný, kdo řekl &quot;grazie&quot; při autogramiádě :)

  odpověz
 8. Lukáš - 1. 10. 2005 9.15
  2 Arancione: jo, říkal to ještě kámoš :D

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény