Gigi D'Agostino v Praze

Po skvělém prosincovém vystoupení Gabryho Ponte jsem měla možnost vidět dalšího z mých nejoblíbenějších Djů - Gigiho D’Agostina. V České republice byl tento známý italský Dj už na podzim. Tehdy jste ho měli možnost vidět v Praze, Českých Budějovicích, Klatovech a Brně.
Tentokrát vystoupil „pouze“ v pražské diskotéce Karlovy Lázně a v mosteckém Paladiu.

Gigi...
Já jsem se vypravila spolu s Djem Mishackem do Karlových Lázní. Z Olomouce je to pořádný kus cesty a jízda vlakem byla opravdu zdlouhavá. Na „il grande viaggio“ za Gigim jsme vyrazili okolo 16:30 a do Prahy jsem se dostali až kolem 20:00… Diskotéka Karlovy Lázně se otvírá až v 21:00,tak jsme se rozhodli podívat trochu po městě. Nějak jsme ale neodhadli čas a k diskotéce, která je jen několik metrů od Karlova mostu jsme přišli v 21:45. To už tu byla tak 200 metrů dlouhá řada čekajících gigiho fandů. Zařadili jsme se tedy až na konec a přemýšleli, jestli stihnem vstoupit do 22:00. To je totiž vstupné jen 50 Kč. Potom už 120 Kč. I když i to mi příjde jako naprosto směšná částka oproti lístkům na jeho podzimní vystoupení. Řada se celkem rychle krátila, a tak jsme se za pár minut dostali až ke vchodu, kde na nás čekala prohlídka věcí a kontrola dekektorem kovů. Tou jsme úspěšně prošli a do Karlových Lázní jsme se dostali minutu před desátou.

Gigi...
Pro ty, kteří nikdy v Karlových Lázních nebyli, tu mám stručný popis. Jedná se o diskotéku o pěti patrech a v každém z nich se hraje jiný styl hudby. V přízemí kromě šaten najdete i MC Music Café, které je určené pro posluchače black music. V prvním patře je Discothéque se zaměřením na dance. V dalším patře najdete Kaleidoskop, kde se hrají převážně hity 60.-80. let. I když moji rodiče říkají, že jsou na diskotéky příliš staří, tady by rozhodně napatřili mezi nejstarší návštěvníky. Zahlédla jsem tu i několik lidí nad 50. Čtvrté patro, klub Paragdos, patří především fanouškům trance a techna. V posledním patře je kromě šatny i klub Chill out, kde by se měla hrát klidná hudba, ale protože jsem se tam nedostala, nemůžu říct. Navíc v každém patře je i bar. Gigi D’Agostino měl vystoupit až jednu hodinu po půlnoci, a tak jsme měli zatím dostatek času porozhlédnout se po všech klubech (vlastně až na Chill out). Gigi...Nakonec jsme si našli místo v 1.patře, kde měl Gigi hrát. Před ním se tu o hudbu starali Djové Jiří Cívka a Dj Mole. Hráli ale převážně hudbu, kterou bych popsala asi jako směs trance a house. A tak jsem chvíli přemýšlela, jestli jsme vůbec v dance patře. Kromě Gigiho fanoušků tu bylo velké množství kluků, kteří vypadali jako jednovaječná dvojčata Tiësta. Od půlnoci Djové každých pár minut řvali do mikrofonů : „Gigi vás neslyší, musíte mu dát vědět, že tu jste, jinak nepříjde“ a ještě „zbývá x minut do vystoupení italského Dje Gigiho D’Agostina“. Po pár minutách už mi to i celkem vadilo, protože to připomínali každé 2 minuty. Během čekaní na 1.hodinu ranní jsem potkala Skiserfa v tričku a italiandancefloor a někde kolem se mihl i Noisemaker.

Gigi...
Hodina ale utekla celkem rychle a za mixážním pultem se objevil italský maestro. S publikem se pozdravil zdvižením šály, ale jinak jsem od něj neslyšela po celou dobu ani slovo. Dokonce ani na konci. Zahrál opravdu skvělý set! Objevovaly se v něm starší songy jako Another Way, L’Amour Toujour, La Passion, Bla bla bla, … novější jako Wellfare (I Wanna Tanz), La Batteria Della Mente, Antinevralgico, Moonlight Shadow, Like A Prayer, Those Were The Days i naprosté novinky, které teď můžete slyšet na rádiu M2O v pořadu Il Cammino (např. remix Final Countdown)… Stála jsem nedaleko mixážního pultu a tak jsem si mohla všimnout, že se Gigi snažil kromě mixování i o něco, co připomínalo tanec. Atmosféra tu byla užasná! Klub byl úplně narvaný a fanoušci Gigimu opláceli jeho skvělý výstup nadšeným potleskem a neustálým skandováním Gigi…! Na to vždycky mistr reagoval zdvihnutím šály. Bohužel ale okolo 3.hodiny ranní zazněl poslední song – L’Amour Toujour a poté měli fanoušci možnost získat autogram. Procpala jsem se řadou fandů a taky jeden ukořistila. Pak mě ale dav strhl stranou a co se dělo s Gigim dál nevím. Po cestě vlakem jsme s Djem Mishackem probrali celé vystoupení italského Dje a musím říct, že kdo se na akci nepřijel podívat, o moc přišel. Nakonec bych ráda pozdravila DJ Honzu z fóra, který stál jen několik metrů od nás během celé akce.


Autor: Italiana | 3. 3. 2006 17.53 | 7511× | RSS: 22×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Adamek - 3. 3. 2006 19.35
  teď mě začíná hodně mrzet, ta nemoc, kvůli které jsem se do Karlovek nedostal

  odpověz
 2. Jabber - 4. 3. 2006 0.31
  Jj skvela akce ... pro ty co o to prisli Low quality zaznam na ukazku (z mista za Gigim - ten co je tam nejvic slyset jsem ja ;) ):

  <a href="http://rapidshare.de/files/14135629/Gi24KLazneByJabber.7z.html " onclick="return!window.open(this.href);">http://rapidshare.de/files/14135629/Gi24KLazneByJabber.7z.html</a>
  password: jabber

  Tedy spis lakadlo na pristi akci ;)

  odpověz
 3. Noisemaker - 4. 3. 2006 10.40
  jn, pamatuju si jak mě někdo chytl za triko a ptal se mě kdo jsem... Tak to jsi byla ty jo? Já jsem se zase ptal, jestli bude Gigi vystupovat na tomhle patře atd.
  Pak jste se ale nějak vypařili :(

  odpověz
 4. DJ Mishack - 4. 3. 2006 20.13
  Když by ti dva DJové mluvili do mikrofonu ještě o něco dýl, tak by mně z tama asi odvezli :-D
  Jinak bezva akce! Gigi hrál na jedničku s hvězdičkou! Co říkáte na Gigiho taneční kreace? :-)

  odpověz
 5. polarbear - 6. 3. 2006 22.28
  http://rapidshare.de/files/14871000/gigi_d_agostino__karlovy_lazne__25-02-2006_foto.rar.html

  http://rapidshare.de/files/14871484/gigi_d_agostino__karlovy_lazne__25-02-2006_video.rar.html

  http://rapidshare.de/files/14871934/gigi_d_agostino__karlovy_lazne__25-02-2006_zvuk.rar.html

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény