Gigi D'Agostino v Brně

Zdarec palec, protože maestro Gigi D’agostino u nás „ve štatlu“ rozhodně není každý týden i já jsem se rozhodl o tomto ze všech stran omílaném tématu sepsat pár řádků.    Gigi D’agostino osmatřicetiletý rodák z Turína, je světoznámou hvězdou taneční muziky. Hudbou se maestro zabývá od svých 19 let. Jeho prvním songem, který oslovil snad celý svět, je Elisir (v USA vycházející pod titulem Your Love). A tady už není potřeba dlouhého opisování, když vyjmenuji songy jako Bla Bla Bla, Another Way, L’Amour Toujours, La Passion nebo Un Giorno Credi, každému už musí být jasné, kdo že to ten Gigi D’agostion vlastně je! Songů, které Gigi vytvořil nebo na jejichž tvorbě se podílel je samozřejmě mnohem mnohem víc a protože si dovolím tvrdit, že je všichni dobře znáte, bylo by zbytečné je vypisovat. Co je důležité zmínit, že Gigi není jen výborným producentem ale minimálně stejně dobrým DJ-em.    A co se dělo v brněnském Boby centru? Protože bylo vystoupení Gigi D’agostina spojeno s jedenáctými narozeninami rádia Krokodýl, „DJ-ským předskokanem“ v Laser Show Hall byl Aleš P.M.C. Pudivítr. Aleš připravil mistrovi velice příjemnou taneční atmosféru. Ta samozřejmě s příchodem hvězdy kolem jedenácté hodiny patřičně vygradovala. Dav skandující Gi Gi je opravdu působivým a impozantním obrázkem mistrovi slávy! A dostáváme se k popisu samotného vystoupení, tedy části, se kterou si opravdu nevím rady. Byl to pro mě natolik uchvacující zážitek, že nemám slov! Jak chcete popsat něco legendárního, fantastického a nezapomenutelného? Copak by na to stačil popis gigiho oblečení, pohybů a nebo výpis písniček, které hrál? Myslím si, že asi ne, a proto se o to raději ani nebudu pokoušet. Po vystoupení, asi jako jeden z mála, jsem měl možnost setkat se s mistrem osobně! Můj dětský sen se mi splnil v jeho šatně. Vešel jsem dovnitř, pozdravil jsme se a maestro DJ Gigi D’agostino mi podal ruku. Poprosil jsem ho o autogram s věnováním. Musím přiznat, že, ač jsem člověk „ukecaný“, v tuto chvíli mi doslova vypadla slova. Naštěstí jsem se na angličtinu velice rychle rozpomněl. S Gigim jsem tedy prohodil pár vět (co bylo jejich obsahem si s dovolením nechám pro sebe :) ) a musel jsem uvolnit místo dalším nedočkavcům, kteří měli na setkání s maestrem právo. Při odchodu jsem svojí velice chabou italštinou poděkoval slůvky „Grazie maestro“, na to mi Gigi D’agostino ještě jednou potřásl pravicí a odvětil „Ciao“.    Co dodat? Snad jen, že vystoupení mistra Gigi D‘agostina je dosti sugestivní zážitek sám o sobě! Ve spojení se zmíněným osobním setkáním mohu říci, že na to opravdu nikdy nezapomenu! DJ Radizz (http://www.djradizz.tk) Recenze je určena pro server Italiandancefloor.net! Všechna práva jsou vyhrazena autorem!!!


Autor: DJ Radizz | 26. 10. 2005 0.00 | 5839× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Skiserf - 29. 9. 2005 20.02
  Ciao s recenzí úplně souhlasím jenom dotaz:
  Jak se ti podařilo dostat se k gigimu do šatny??

  odpověz
 2. DJ Radizz - 30. 9. 2005 12.33
  Jak se říká, kdo nesoutěží nevyhraje! Takže, když jsem zjistil, že soutěž na rádiu Krokodýl zahrnuje mimo jiné i VIP setkání s tímhle velikánem dance music - neváhal jsem ani vteřinu... ;)
  A rozhodně toho nelituji - podal jsem si ruku s mistrem Gigi D'agostinem!!!

  odpověz
 3. Ayreas - 30. 9. 2005 12.38
  Pěkná recenze ;)... určo nezapomenutelny :-)

  odpověz
 4. DJ Radizz - 30. 9. 2005 12.54
  Děkuji za pochvalu.

  Stoprocentně nezapomenutelný!!! :)

  odpověz
 5. Skiserf - 30. 9. 2005 14.37
  To Radizz:Aha tak to bude ono...Já jsem akorát zaslech jak říkali že vyhlásí 10 jmen ale nějak jsem nechápal v jaký soutěži když na místě žádná nebyla:)Asi to bude tím že krokodýla nechytám a po internetu poslouchám itálii:)Tak dík za odpověď a gratuluju

  odpověz
 6. DJTOKO - 1. 10. 2005 8.11
  Na GIGIm jsem byl také a musím přiznat že to pro mě byl nezapomenutelný zážitek!Gigi hrál jak svoje největší pecky tak i tracky z nového 2 cd "Some eXperiments" nebo remixy z pořadu Ill cammino na rádiu m2o!Po koncertě jsem dostal autograma dokonce jsem se s "maestrem" osobně setkal.A nemusel jsem nic vyhrávat v soutěžích.Se svým kamarádem DJ PIEREm jsme se s GIGIm setkali a máme i společnou fotku!Díky MAESTRO

  odpověz
 7. DJ Radizz - 1. 10. 2005 17.26
  Někdo má hold štěstí a někdo si to musí „tvrdě“ vysoutěžit <i>(a má štěstí aspoň v té soutěži)</i> :)

  To Skiserf: Není za co děkovat, diskuse k recenzím jsou tu proto, abyste se ptali a my odpovídali... Ba naopak já děkuji za zájem o naše články. A děkuji samozřejmě i za gratulaci... :)

  odpověz
 8. Lukáš - 2. 10. 2005 10.25
  2 DJ Radizz: No mohls bys nám sem napsat básničku, díky které vyhráls.

  odpověz
 9. DJ Radizz - 4. 10. 2005 14.32
  Ale notáák, nechtěj mě přivést do rozpaků... :)
  Dneska to máme týden, tak co, stýská se vám po mistrovi?

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény