Gabry Ponte ve Schatzi

Gabry Ponte ve Schatzi

Bez dvou dní po dvou letech jsem se vypravil na Gabryho Ponte, a to na vídeňskou diskotéku Schatzi kousek od Vídně dne 29. 11. 2008. Cesta byla tentokrát skoro bez problémů, protože jsme se dopravili autem. Jen jsme chvíli bloudili kolem diskotéky, než jsme se dostali přímo k ní. Kolem silnice taky byly malé dřevěné cedule avizující právě akci s Gabrym.

Když jsme dorazili, nechali jsme si všechny věci v autě, a tak jsme museli asi sto metrů přebíhat v mrazu a ještě pak chvíli stát ve frontě před diskotékou. Vstup byl zdarma. Uvnitř jsme prošli takovou vstupní halou, kde byly i záchody, a dostali jsme se až přímo k parketu, kolem něhož byly bary – a právě nad jedním z nich bylo i místo pro DJe. No a prostor diskotéky od DJe dělil bar i z druhé strany nahoře. Kolem dokola nad parketem ze všech stran bylo horní patro, kde byly taky bary, dalo se tam sedět a koukat dolů. Celkově to tam vypadalo hodně luxusně, u nás jsem nic podobného neviděl. A právě ta luxusnost se pak odrážela i na návštěvnících – 99 % holek vypadajících jako barbínky z katalogu :).

Protože jsme na místo dorazili už někdy kolem desáté hodiny a měli ještě minimálně dvě hodiny čas než přijde Gabry, koupili jsme si piva, cena byla dost sympatická: 0,33 l za 2,90 €. No aspoň jsem si lámavou angličtinou popovídal s barmankou. Taky jsem si došel jednou na záchod. Ty byly v oné již zmiňované hale u vstupu, a tam bylo nahromaděných snad úplně nejvíc lidí a všichni tam kouřili. Takže jsem byl rád, když jsem se s pálením očí dostal na záchod (klimatizace nic moc).

Přesně o půl jedné se Gabry objevil na scéně, tak jsme udělali pár fotek a vydali se na parket, který byl narvaný asi tak prvních 10 minut, potom se to vyprázdnilo a zůstali tam jen ti nejvíc ožralí rakušáci. Když jsem se čas od čase podíval kolem, většina jich stála v horním patře nebo na schodech – a se strnulým výrazem pokuřovali a nepřítomně sledovali. Již zmíněná barmanka nám udělala i pár fotek Gabryho zblízka. Taky mi pak anglicky říkala, že je Gabry mnohem lepší jak Gigi a že to umí víc rozjet.

Gabry hrál jako vždy perfektně, až na jeden přechod, který se mu nepovedl, ale to se přeci stává i těm nejlepším :). Zde je kompletní playlist:

 1. Maurizio Gubellini vs. Gabry Ponte - The Point of Equinox
 2. 2 Brothers on the 4th Floor - Dreams 2k9
 3. Marracash - Badabum Cha Cha (Gabry vs. Paki remix)
 4. Gabry Ponte - La Chitarra Delle Streghe
 5. Alex Gaudino and Jason Rooney - I Love Rock and Roll
 6. ? - Non Voglio Mica La Luna
 7. Eiffel 65 - Blue (RMX)
 8. David Guetta - Baby When The Light (Gabry Ponte remix)
 9. Gigi D'Agostino - L'amour Toujours vs. U2 - With Or Without You
 10. Gabry Ponte  - Man in the Moon
 11. Mo-do - Einz Zwei Polizei (Molinaro Concept)
 12. Gabry Ponte - Dottor Jekyll and Mister Dj (Roberto Molinaro concept)
 13. Da Blitz - Movin On' (Gabry Ponte Power mix)
 14. Gabry Ponte - Underground
 15. Format-C vs. Gabry Ponte - Somebody Called Me (Gabry Ponte remix)
 16. DJ Lhasa vs. Gabry Ponte - Giulia
 17. Gigi D'Agostino - Bla Bla Bla (RMX) (byl do toho vmixnutej ještě jeden song, nepamatuju si název)
 18. Gabry Ponte - Time To Rock
 19. Gabry Ponte - Geordie (normální verze společně s London Bridge remixem)

Když kolem čtvrt na 3 Gabry skončil, spěchali jsme za ním nahoru, abychom se s ním vyfotili. Na to, že když Gabry hrál, nikoho moc nezajímal, tam teď byla solidní tlačenice. Naštěstí jsme chytli dobrá místa. Vyfotil jsem se s Gabrym a podepsal se mi na tu jeho podpisovou kartičku. Pak jsem tam jaksi zůstal, protože se z té tlačenice nešlo dostat pryč. Nějaká holka mi tam pořád říkala něco německy, ale já se jí snažil anglicky vysvětlit, že jí nerozumím. Ona na mě ale znovu německy, tak jsem jí řekl: „Musíš česky, ty krávo, nerozumím ti!“ Ale ona si tam pořád žvatlala něco německy. Mé gestikulaci, kterou jsem jí chtěl naznačit, že jí uhnu, pokud chce projít, taky neporozumněla. Holt komu není zhůry dáno…

Potom, co se i ostatní z naší české výpravy vyfotili s českou vlajkou s Gabrym, jsme se pomalu vydali k východu. Ještě jsme to vzali přes parket, kolem oné zmiňované barmanky. Vyfotili jsme se tam s ní a já s ní i krátce anglicky podebatoval. Prý zná Brno a její škola s nějakou školou tady dělá výměnné pobyty.

Po východu z diskotéky nás znovu čekalo oněch 100 metrů zimou, v autě to s teplotou po celém večeru, kdy bylo zaparkované v zimě, nebylo o moc lepší. Když jsme si to metli po Brněnské ulici směrem od Vídně, uviděl jsem zase u silnice tu malou dřevěnou ceduli… No tak jsem si ji vzal domů na památku :).


Autor: Lukáš | 2. 1. 2009 19.00 | 3352× | RSS: 5×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. dominik - 3. 1. 2009 5.36
  musel to byt narez,ale urcite hrube nesouhlasim s vyrokem ze je lepsi nez gigi.gigi je zakladatel toho co gabrous dela,a hlavne gabry zacal tim ze velmi gigiho napodoboval,kde by byl gabry bez gigiho?a hlavne gigiho tempo a atmosferu nikdo nikdy nenahradi.domcuska

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
 2. Lukáš - 3. 1. 2009 14.53
  Odpověď pro dominik [1]: To jsem nevymyslel já, to ta barmanka. Je ale pravda, že jsem jí odpověděl: Yeah, that's right! :))

  odpověz
 3. DJ Michael J. - 3. 1. 2009 20.32
  No Gabry dost mix odbejva...

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény