Gabry Ponte v Praze - luxus za dobrou cenu

Gabry!


O čtvrt na dvě odpoledne vycházím z domu. Čeká mě cesta do Prahy, kde budu podruhé v životě. Akorát jsem stihl přijet šalinou na nádraží, koupit si jízdenku a vlak za chvíli přijel, s patnáctiminutovým zpožděním. Během cesty se tohle zpoždění vyhouplo až na slušnou půlhodinku, takže jsem byl v Praze až těsně před šestou. Po výstupu jsem velice rychle našel metro a nasedl na něj. Bohužel jsem se nějak špatně zorientoval a myslel si, že jedu špatným směrem. Na další zastávce jsem tedy vystoupil a sedl na opačný směr. Tam už jsem se na mapku metra podíval pořádně a zjistil, že jsem předtím jel dobře. Následoval tedy další přestup na opačnou stranu. U Muzea jsem měl sraz s Bulvou (který tam byl i se svou holkou, která šla taky na Gabryho) a pak jsme jeli k němu na koleje, kam jsem si dal věci. Během toho jsme se také domluvili na srazu s Discogiem. Čtvrt hodiny před devátou jsme vyjeli ze Strahova. Z Václaváku, kde jsme měli sraz s Discogiem, jsme šli do nedaleké hospody. Mě bylo z piva naprosto blbě, což bylo asi způsobeno zážitkem z minulého týdne, takže jsem si dal jen jedno.


Lehce před jedenáctou jsme vyrazili na metro a pak do Hany Bany. U vstupu byl velice nepříjemně vypadající člověk, který prodával vstupenky. Kdybych tam byl sám, tak bych snad ani nešel dovnitř! Uvnitř jsme si dali věci do šatny. Vypadalo to tam celkem luxusně. Nějaký místní DJ už tam z plna vyhrával... hlasem mi připomínal PMC-ho. Během zapíjení toho hnusného piva (zázračně mě pocit zvracení přešel) se z ničeho nic za barem ve dveřích objevil sám Gabry! Byl jsem od něj tak 2-3 metry a vůbec jsem se nezmohl ani na to, abych ho pozravil. Pak zalezl někam dozadu. Bylo to ale dobré znamení - Gabry už je tady, máme se na co těšit. Po chvíli DJ ohlásil, že Gabry tu bude za 10 minut, šli jsme tedy už pomalu na parket, aby jsme byli co nejblíž. A pak to přišlo, Gabry přišel, dav začal (včetně mě) řvát a zdravit ho :). Gabry!Začal jeho posledním singlem Depends on You a během večera hrál (pořadí songů neznám, ale objeví se tu během pár dní ;)) Geordie, La Danza Delle Streghe (Molinaro Remix), Giulia, Dottor Jekkyl & Mister DJ, Time To Rock, Man In The Moon, Figli Di Pitagora, Luca Belloni - Jumping, Roberto Molinaro - Superman, Rune - Calabria (Gabry Ponte Remix), Eiffel 65 - Blue, Madonna - Hung Up (Gabry Ponte Remix), Eiffel 65 - Viaggia Insieme A Me, Haiducii - Dragostea Din Tei a na zbytek si nezpomenu :). Bylo to vynikající, Gabry narozdíl od Gigiho používal velmi hojně mikrofon, prostě kontakt s lidmi byl na úplně jiné úrovni. Dokázal dav dostat pořádně do varu, což se Gigimu dařilo jen částečně :). Během vystoupení si přes sluchátká provlékl za mohutného puvzbuzování českou vlajku! Občas se osvěžil Bonaqou. Já se to snažil fotit mobilem.
Jediné, co mi vadilo, byly ty gorily (bodyguardi), kteří se před nás ze začátku pořád cpali - nevím proč, po chvíli to totiž úplně vzdali. Celkem mi to vadilo, zajímalo by mě, jaký mělo pro tento krok Hany Bany důvod, obzvlášť, když nikdo nic špatného nedělal.
Tak abych to shrnul - celý DJ SET byl perfektní. Jeden přechod se mu sice úplně nepovedl, ale... je to přece Gabry, tomu to odpustím :). Moje fotky z vystoupení najdete zde.


Hned po skončení DJ SETu probíhala naproti na baru autogramiáda, hned jsem tam běžel! Když jsem stál v davu ve snaze dostat se až ke Gabrymu, někdo za mnou říkal něco ve smyslu, že to má celý natočený na kameře a video pošle na italiandancefloor.tk ... No tak jsem se otočil a říkám "To je moje stránka!", tak jsme se pozdravili ("Nebyls v Brně na Gigim a řval 'I Wanna Tanz?'" | "Jo, to jsem byl já") a já mu řekl, ať mi to pošle na mail, on souhlasil - tak doufám, že to udělá :). Po chvíli tlačení už se dostala řada i na mě a já dostal podepsanou Gabryho fotku, poděkoval jsem mu "Grazie"! Pak jsem si šel koupit Fantu, abych si trochu ovlažil vyřvaný hlasivky. Vedle baru se ale začal Gabry fotit s fanoušky, tak jsme tam s Discogiem rychle šli a taky se s ním vyfotili - škoda, že někdo strčil hlavu před Gabyho :(. Pak už Gabry za řevu davu "Ciaooooo" odešel. Bylo mezi jednou a půl druhou hodinou a první autobus nám jel až před čtvrtou, tak jsme si šli sednout. Já si strhnul ze zdi plakát akce, přičemž mě nedaleko stojící uklízečka okřikla slovy "To nemáš co na práci?". Vysvětlil jsem ji, že si to chci vzít domů a bylo to v pohodě :). Pak jsem se nechal ještě s plakátem vyfotit... no a ještě i s podepsanými fotkami Gabryho... to nás fotil i někdo z webu fajnparty.cz. Ještě jsme se byli podívat na vedlejší stage do garáží, kde měl hrát nějaký Švéd, ale bylo to tam poloprázdné - ani se nedivím.

Gabry!

Kolem čtvrt na 4 jsme odcházeli. Venku byl sníh. Autobus jel za chvíli... Při přestupu na šalinu jsme se rozloučili s Discogiem. Potom ještě dvě zastávky autobusem a byli jsme na Strahově. Autobus k nádraží mi jel až po páté hodině, tak jsem chvíli koukal na "skvělého" Big Brothera na Nově a pak jel.. Vystoupil jsem u Anděla a měl problém najít zastávku šaliny 14, naštěstí jsem ji však za chvíli objevil a hned mi jela. Na nádraží už stál vlak, který měl jet za půl hodiny, tak jsem nastoupil a konečně se ohřál v teple. Čekala měl tří a půl hodinová cesta do Brna. Většinu jsem naštěstí prospal. V 10 jsem byl doma. Celý tenhle výlet mě stál přesně 1080 Kč.


Bylo to super, doufám, že Gabry brzy zase přijede, snad se mu to líbilo, v Praze byla super atmosféra!


Autor: Lukáš | 18. 12. 2005 18.05 | 4000× | RSS: 1×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. Discogio - 18. 12. 2005 20.06
  Musím doplnit Lukáše, že tramvaj se mu podařilo najít až když si uvědomil že v Praze jsou tramvaje a ne šaliny :D

  odpověz
 2. dj honza - 18. 12. 2005 21.11
  Ciao a tutti !zdraqvím skvělýho kámoše!to jsem já ten človíček co jsem byl s tebou v Brně na Gigim a tedˇ v práglu na Gabrym,i když se neznáme.pamatopval jsem si tě moc dobře už z Brna protože jsi stejnej jako já,já Gigiho a Gabryho žeru,ještěolellu ,Prezioso a Floorfillu,samozřejmě i další jako Rose,Danijaye,atd,ale Gigi a Gabry jsoi pro mě jedničky,jsem úplně stejnej jako ty úplně posedlej těmahle dvěma človíčkama a celej život říkám že Gigi je prostě čílo 1 ale po tomto víkendu jsem asi změnil názor,Gabry úplůně jinak rozohnil dav,mám to celý jeho vystoupení nonstpp-na kameře,a neboj už pracuju na tom abys to mohl mít a vy všici tady,já totiž tyhle stránky miluju,miluju celou Itálii,jezdím tam proto taky co to jde neusále na dovolenou,mám 2 italský auta,miluju to,žeru to plnejma douškama,mimochodem jsem se taky fotil s Gabrym,plácal ho po rameni a děkoval mu italsky,co mi dal podpis tak jsem přeřval celej dav ,,Grazzie,,a on se na mě podíval a smál se,a na gigim v Brně to samý,se mi

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [10],
 3. dj honza - 18. 12. 2005 21.13
  Brně na Gigim a tedˇ v práglu na Gabrym,i když se neznáme.pamatopval jsem si tě moc dobře už z Brna protože jsi stejnej jako já,já Gigiho a Gabryho žeru,ještěolellu ,Prezioso a Floorfillu,samozřejmě i další jako Rose,Danijaye,atd,ale Gigi a Gabry jsoi pro mě jedničky,jsem úplně stejnej jako ty úplně posedlej těmahle dvěma človíčkama a celej život říkám že Gigi je prostě čílo 1 ale po tomto víkendu jsem asi změnil názor,Gabry úplůně jinak rozohnil dav,mám to celý jeho vystoupení nonstpp-na kameře,a neboj už pracuju na tom abys to mohl mít a vy všici tady,já totiž tyhle stránky miluju,miluju celou Itálii,jezdím tam proto taky co to jde neusále na dovolenou,mám 2 italský auta,miluju to,žeru to plnejma douškama,mimochodem jsem se taky fotil s Gabrym,plácal ho po rameni a děkoval mu italsky,co mi dal podpis tak jsem přeřval celej dav ,,Grazzie,,a on se na mě podíval a smál se,a na gigim v Brně to samý,se mi neměl gigi kde podepsat tak se mi podepsal na hlavě jedný holky a já tamskoro omdlel

  odpověz
 4. Skiserf - 18. 12. 2005 21.13
  Já bych jenom doplnil že Gabry během setu nepil Red Bull ale Bonaqu:)))

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [9],
 5. concorde - 18. 12. 2005 21.16
  ted co ma moji vlajku vsechny zapasy vyhrajeme:-)

  odpověz
 6. dj honza - 18. 12. 2005 21.16
  omdlel že mám jeho podpis a zařval jem ,,grazie,,a furt to opakoval a on se na mě díval a usmíval se,prostě to žeru,jo odkaz na video tu bude brzy,měhjte se fajn lidičky a ddoufám že se zas brzy potkáme,zvláště ty Lukáši-webmastere těchto skvělejch stránek a jejich autore,máš to fakt dobrý,v tom Brně jsemstejně jako ty pro-zpíval-prořval všechnypísničky alety jsi byl bezkonkurenční,nemám na tebe,ale tady v Praze jsem zas Gabryho nejvíc snad prořval já,skákal jsem do stropu žwe jem protrhl ten jejich plast,nebo z čeho to je,drželjsem ho za ruku,prostě paráda akce.ahoj

  odpověz
 7. concorde - 18. 12. 2005 21.16
  jo bonaqu ..a vypil jich 6 lahvi..sem to pocitala:-)

  odpověz
 8. dj honza - 18. 12. 2005 21.21
  concorde díky za to žes mu ji dal,asponˇˇse sem tedˇ bude konečně vracet,jistě se mutady líbilo,a poznal co znamená v čechách slovo,,fičák,,

  odpověz | Odpovědi: concorde [11],
 9. Lukáš - 18. 12. 2005 21.29
  Odpověď pro Skiserf [4]: Aha, tak to opravím. V Praze jsem na to neviděl, ale v Olomouci měl 100% Redbull.

  odpověz | Odpovědi: concorde [11],
 10. Lukáš - 18. 12. 2005 21.34
  Odpověď pro dj honza [2]: Wow, Ciao!! Čekal jsem až se ozveš! To jsem v tom Brně vážně tak řval? :D

  Jak se mi podepisoval, tak jsem na něj taky řval úplně naplno "Grazie". Nejlepší to bylo v Olomouci - když přišel za mixák, tak si ho ještě nikdo nevšiml, jen já se na něj otočil a začal řvát přes celej parket "Ciaoooooooo" A on se na mě koukal, smál se a taky zdravil. To je roxař! Těším se na to video, musí to být drsný, to si snad budu pouštět každej den několikrát!

  Italský číslo jedna pro mě byli Gigi i Gabry... ale teď už je to jen GABRY! TO JE BŮH!

  odpověz
 11. concorde - 18. 12. 2005 23.25
  Odpověď pro dj honza [8]: ja sem mu krome ty vlajky dala hafo věcí:-) Odpověď pro Lukáš [9]: jo to je mozny Gabry ma red bull rád!
  GABRY NEPIJE ALKOHOL!NIKDY!
  Takze mu lahváče na show nenoste:-)

  odpověz
 12. ++JeSuS++ - 19. 12. 2005 18.23
  V gárážích hrál "nějaký DJ"? Neříká Ti nic DJ Stonebridge?To je docela smutné na to, že provozuješ hudební server, i když italo, nemyslíš?

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [13],
 13. Lukáš - 19. 12. 2005 18.31
  Odpověď pro ++JeSuS++ [12]: Popravdě... nikdy jsem o něm předtím neslyšel...

  odpověz
 14. ewiczka - 19. 12. 2005 18.47
  Článek je fakt povedenej a pravdivej...Bylo to perfektní...a Gigi mu nesahal ani po kotniky!Taky zas někdy...snad!!!!!

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [15],
 15. Lukáš - 19. 12. 2005 19.02
  Odpověď pro ewiczka [14]: Děkuji :)

  odpověz
 16. dj honza - 19. 12. 2005 21.45
  hodnocení toho švéda=chtěl jsem tam zařvat,,vyhodte to hovno !,,protože gabrymu nesahal ani po palec unohy natož po kotníky,jinak Lukáši neboj video brzy bude,jo v brně jsi řval hodně,mám to natočený neboj to taky bude na webu,škoda že jswem nebyl v Olomouci,taky bych řval Ciaooooooooo hned jak bych ho viděl,čus

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény