Gabry Ponte v Praze: kompletní report

Gabry Ponte

Gabry Ponte podruhé v České republice a třetí jeho akce u nás. Tak by se jednou větou dal charakterizovat včerejší večer. Než se ale pustím do popisu samotné akce, rád bych, jak už je u mě zvykem, popsal i atmosféru kolem mě před a po akci.


Tentokrát jsem cestu do Prahy neabsolvoval sám, ale s kamarádem. Z domu jsme vyšli dost pozdě, takže nám vlak o pár minut ujel. Naštěstí jel za pár minut další, s přestupem v České Třebové. Do Prahy jsme tak dorazili jen o necelou hodinu později. Ještě před výstupem z vlaku nás nějaká paní varovala, že se v Praze hodně krade a máme si dát pozor na věci.


Po příjezdu do Prahy na nás už čekal, stejně jako loni, Pavel (Bulva). S ním jsme odjeli na Strahov, nechali si tam své věci a po chvíli vyrazili autobusem opět zpátky dolů do města.


Nápis „Karlovy Lázně“ na zdi domu, který stojí jen několik desítek metrů od Karlova mostu, na nás svítil už z dálky. Při vstupu nás bodyguard kontroloval detektorem kovu. Nějak jsem ale nepochopil význam těchto bezpečnostních opatření, neboť mu stačilo říct, že to v bundě je peněženka a mobil. „Super,“ odvětil mi, což by asi udělal i v případě, když bych dovnitř nesl časovanou nálož. Nezpochybnitelným plusem však byla šatna zdarma.

Gabry Ponte

Po vstupu nás ve spodním patře zaujal nápis na digitálních obrazovkách oznamující „pivo zdarma“. Rychlostí blesku jsme se samozřejmě nahrnuli do fronty, obsluhující nám však sdělili, že nyní je tato akce ve druhém patře. Inu, přesunuli jsme se tedy do patra číslo 2 a opět se zařadili do fronty. Odtud jsme však byli přesměrováni dále, tentokrát až do nejvyššího patra. Tam už bylo podle chumlu lidí u baru poznat, že se opravdu rozdává pivo zdarma. Po zhruba deseti minutách se mi podařilo doslova vybojovat 4 kousky pro nás všechny.


„Kde jste vzali ty trika?“ promluvil na mě a kamaráda kdosi neznámý, když jsem stál dole u záchodů. „To jsem si nechal udělat,“ bleskově odpovídám. „Aha, a vy jdete předpokládám na Gabryho?“ ujišťuje se neznámý tazatel. „No jasný!“ říkám. „V pořádku, v pořádku,“ odpovídá mi a mizí kdesi v davu.

Gabry Ponte

Po chvíli pobytu na Darrenu Pricovi z Underworldu (alespoň myslím, že on hrál před Gabrym) jsem se rozhodl dojít si koupit ještě jedno pivo. To víte, žízeň je žízeň. Neuposlechl jsem rady kamaráda, že to pivo je totální humus (nějak mi to při tom prvním nepřišlo), a z toho druhého mi bylo totálně špatně. Navíc jsem ještě soupeřil s Pavlovou slečnou, kdo ho bude mít rychleji vypité, což se mi stalo osudným. Po zhruba pěti krocích jsem ucítil nutkavou potřebu dostat to ze sebe ven. Ač to bylo těsně před záchody (mimochodem - byly pěkně smradlavé!), nestihl jsem to, zůstalo to na zemi před nimi. Co se dá dělat...


Ale to už se blížilo půl jedné. Za několik málo minut, které mi připadaly jako celá věčnost, se konečně za mixpultem ukázal Gabry Ponte! Prvních pár minut si vše chystal a zdálo se mi, že musí počkat než dohraje předchozí DJ.


Vůbec jsem nevěděl, kam mám jít, abych byl nejblíž. Ve 4. patře, kde hrála velmi špičkově Ladida, byl parket hned pod ní, tady však byla před mixákem ještě jakási socha a parket byl pod ním vzdálen zcela jistě víc než 2 metry (ať žije Hany Bany, kde můžu stát hned u DJe). Zůstal jsem tedy nahoře napůl z boku a napůl za Gabrym.


Ze začátku vystoupení Gabrymu nefungoval mikrofon, takže jej musel přijít nějaký technik opravit (viz fotky), ale i přesto Gabry samozřejmě předvedl opět téměř bezchybný výkon. Dokonce i „zpíval“ víc než minule. Po skončení, kdy jsem byl celkem kvalitně zpocený, Gabry ještě chvíli (ale opravdu jen chvíli) rozdával podpisy na stejné kartičky jako loni. Je na nich ještě logo radia Deejay - asi se jich potřebuje zbavit. Pak už se ani s nikým nefotil (prý proto, že jej bodyguardi vyhnali) a rychle odběhl k výtahu, kterým odjel kamsi nahoru.


Gabry Ponte

Během vystoupení jsem se snažil nějak letmo seskládat playlist. Gabry hrál i celkem dost nových věcí, které můžete poslouchat v Tribe. Nezapomněl ale ani na klasiky jako „La danza delle streghe“, „Time to rock“ nebo „Geordie“.

1. Gabry Ponte - My Love
2. Madonna - Like a prayer vs. Magic Fett (Gabry Ponte Mash Up)
3. ?
4. Mo-do - Einz Swei Polizai (Molinaro Concept)
5. Gabry Ponte vs. Ricardo Cocciante - Margherita
6. Gabry Ponte - Depends On You
7. Gabry Ponte - U.N.D.E.R.G.R.O.U.N.D
8. Gabry Ponte - Geordie (Trance Remix)
9. ?
10. Gabry Ponte - La Danza Delle Streghe (Molinaro Remix)
11. Da Blitz - Movin' On (Gabry Ponte Remix)
12. Gigi D'Agostino - L'amour Toujours vs. U2 - With Or Without You
13. Gabry Ponte - The Man in the Moon (Molinaro Remix)
14. Gabry Ponte - Figli Di Pitagora
15. Gabry Ponte - Time To Rock
16. Gabry Ponte vs. DJ Maxwell - La Bambolina
17. Gabry Ponte - We Are The Champions (Campioni Del Mondo)
18. Forever Young - We Will Rock You (Gabry Ponte Remix) vs. Hocus Pocus - Bow Chi Bow (Molinaro Concept)
19. Sash - Ecuador (Dj Lhasa Remix)
20. Gabry Ponte - Geordie
21. Gabry Ponte - Geordie (London Bridge Remix)


Gabry Ponte

Třetí hodina ranní se kvapem blížila a my jsme se s ochablými hlasivkami a bolavými nohami vrátili zpět do mrazivé pražské noci. Šalina (vlastně tramvaj), která jela pod Strahov, zastavovala snad každých 200 metrů a ač jsme se s ní prakticky nijak daleko nedostali, cesta s ní se mi zdála věčná, a to obzvlášť proto, že na mě při každé levotočivé zatáčce padal místní bezdomovec spící na sedadle.


Naštěstí už jen stačilo dojít pár set metrů pěšky ke kolejím a už jsem ládoval fotky z paměťovek na ftp díky vysokorychlostnímu internetu, o kterém si můžu doma nechávat jen zdát. Před námi pak bylo už jen rozloučení, krátká jízda autobusem zpět do centra a dvouhodinová „procházka“ noční Prahou.


Když jsme vystoupili z autobusu, objevily naše zraky malý obchůdek s bagetami a čerstvým pečivem. Koupil jsem si, co jsem potřeboval a počkal jsem venku na kamaráda. Tam jsem zahlédl muže, který vchází do obchodu s regulérní bouchačkou za pasem. Raději jsme rychle vypadli. Jestli je tohle v Praze normální, pak jsem rád, že jsem Brňák.


O pár minut později jsem se poprvé prošel po úplně prázdném Karlově mostě a historickém centru Prahy.


Gabry Ponte

Cestou na nádraží jsme se museli jednoho Pražáka zeptat, kudy přesně se tam dostaneme. Vyzařovala z něj ochota a radost z pomoci: „No tak nádraží je přece tám, nééé?!“ zahalekal na nás typickým pražským dialektem.


Když jsme se doplácali na nádraží, zaujal mě tam dialog prodavače občerstvení s nějakou ženou. „Ty pí*o zku*vená, od*er už odsud, nebo vylezu ven.“ Ona mu něco odpověděla. On: „Co to meleš, ku*va, za hovadiny, ty mr*ko zas*aná?“ Zase mu něco odpověděla. „Táhni už do pr*ele a ne*er se do cizích věcí, pí*o!“ „Tak ahoj,“ zamávala na něj a nemohla si nevšimnout, jak na její debatu s prodavačem upřeně zíráme. „Nevšímejte si ho, je to blázen,“ prohodila na naši adresu a ztratila se mezi lidmi...


A jak bych to celkově shrnul?

Zápory

 • Absolutně nedomyšlený parket
 • Když jsem přecházel mezi patry, tak jsem si občas připadal jak v Brně na Cejlu nebo Dornychu
 • Nikde jsem nenašel popisky, které patro se jak jmenuje
 • Odporné záchody
 • Nic moc prostředí
 • Jednatel klubu (ten, který je uveden v kontaktech na webu) mi už podruhé nebyl schopen zaslat pořádné informace

Klady
 • Gabry Ponte
 • Šatna zdarma
 • A aby tu nebylo tak málo plusů, tak i to pivo zdarma


Takže snad zase za rok :).


Autor: Lukáš | 2. 12. 2006 22.00 | 5500× | RSS: 152×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. paolo ese - 3. 12. 2006 10.27
  jo gabry byl velmi dobrej!!!,hral pisnicky ktere sem doufal ze zahraje(depends of yoz,la danza...figli di pithagora)zahral i spousta preelavek(madona,mo-do)a cim me uplne dorazil?kdyz zacal hrat gigiho dagostina-lamour..na gigim sem byl v unoru a beru ho jako vetsiho frajera nez je gabrous ale nicmene se mi dost libil a svym vystupovanim byl na stejne urovni jako gigi

  odpověz | Odpovědi: Discogio [3],
 2. Ayreas - 3. 12. 2006 11.33
  Hodně pěknej report ;))

  odpověz
 3. Discogio - 3. 12. 2006 13.13
  Odpověď pro paolo ese [1]: "a svym vystupovanim byl na stejne urovni jako gigi"

  OMYL co se tyce vystupovani tak je GIGI veeeelmi daleko za Gabrym....

  odpověz
 4. concorde - 3. 12. 2006 17.00
  Gabry není frajer Gabry je bůh!

  odpověz
 5. ++JeSuS++ - 3. 12. 2006 22.59
  Popisky o patrech, jak se jmenuji a kdo tam hraje jsou na svetelnych tabulich hned vedle šatny. Darren nehrál před Gigim na patře Discoquteke (nebo jak to tam píšou), ale na 4. patře v Parradoxu, stejně jako Ladida.
  Jo a všiml jsem si tam kohosi, že Gabryho natáčel na kameru. Nebyl to někdo odtud? Docela bych ten záznam kvitoval.

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [6],
 6. Lukáš - 4. 12. 2006 6.22
  Odpověď pro ++JeSuS++ [5]: Dík za opravu, nebyl jsem si jistý.
  Těch popisků jsem si teď zpětně všiml na fotkách, nicméně jsem nevěděl, že když chci vědět, na kterém patře bude Gabry, budu se muset vrátit až úplně ke vchodu...
  Toho borce, co to celé natáčel a šíleně se u toho nudil, jsem taky viděl, třeba se někdo ozve...

  odpověz
 7. DJ Obelix - 4. 12. 2006 8.14
  Ja mel za to, ze ten, kdo to natacel s tou velkou kamerou byl nekdo od Gabryho. Treba z toho udelaj report primo na jeho stranky :-)

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [8],
 8. Lukáš - 4. 12. 2006 13.51
  Odpověď pro DJ Obelix [7]: Jo, ten s velkou kamerou byl asi někdo od tam. Ale pak tam byl skoro naproti Gabrymu ještě nějakej borec, co to celý nehnutě točil.

  odpověz
 9. Odi - 4. 12. 2006 16.17
  Ti nadavky na konci ses mohol odpustit ... se nehanbite na takyto server davat nadavky??

  odpověz
 10. ++JeSuS++ - 4. 12. 2006 17.04
  Jo taky jsem nevedel o tech popiscich, až pri odchodu, takže jsem z Darrena a Ladidy nic nemel :-(
  A toho manika s kamerou musime sehnat. Mě trocbu nenapadlo se ho optat, jestli to nekam neda na net...

  odpověz
 11. James - 4. 12. 2006 22.18
  Chlapi to video! To video! Sežeňte ho někdo a hned sem šupněte odkaz...čekám na to...díky ;o)

  odpověz
 12. dj squallo - 5. 12. 2006 15.35
  pravdepodobne myslite me mam video i z envelopy ale cernobyle


  odpověz | Odpovědi: Lukáš [14],
 13. dj honza - 6. 12. 2006 6.39
  Pravděpodobně myslítem oje video,ano mám to celé opět jako vždy natočené na KAMEŘE,to já jsem ten týpek od kamery,pracuju na tom,vydržte !

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [14],
 14. Lukáš - 6. 12. 2006 13.45
  Odpověď pro dj squallo [12]: Je to možné, kdyžtak to někam hoď ;).

  Odpověď pro dj honza [13]: Kokrétně já jsem tebe nemyslel. Už jsem to psal, ale pro špatné čtenáře ještě jednou. Ten borec byl téměř naproti Gabrymu (po jeho pravé ruce) a celou dobu nehnutě točil, nic víc nedělal.

  odpověz
 15. Ricco13 - 6. 12. 2006 14.10
  Taky sem jedno hodim,ale asi za tyden.


  odpověz
 16. dj squallo - 6. 12. 2006 17.55
  čau. já jsem byl po jeho pravé ruce, a chci jen říct..nenudil jsem se..gabry je prostě MR DJ...a já se přece nemůžu hýbat, či tancovat, když natáčím..nebudu kazit video tím, že se budu všelijak vrtět, či skandovat..i když bych moc rád, ale je jasné, že to nejde, když člověk natáčí..:o)))))))

  odpověz | Odpovědi: ++JeSuS++ [18],
 17. xxx - 6. 12. 2006 18.37
  No nevim teda jestli bych viděla tolik záporů...

  odpověz
 18. ++JeSuS++ - 7. 12. 2006 9.29
  Odpověď pro dj squallo [16]:
  Nahod to prosím prosím moc prosím někam na net...já se pokoušel točit na mobil, ale zvuk je šílený.

  odpověz
 19. MarcoRave - 9. 12. 2006 22.03
  Koncert super plus tento report.By mě zajímalo kdy byl ten děda co byl skoro furt u Gabryho? Je na některých fotkách zachycen.

  odpověz
 20. paolo ese - 12. 12. 2006 11.55
  hele DISCOGIO:TOHLE JE VEC NAZORU!GIGI JE PROSTE PAN CHAPES TO?TIM NERIKAM ZE BY BYL GABRY HORSI KLASA TO NE ALE JE AZ DRUHEJ PO GIGIM DAGOSTINOVI!!!!

  odpověz | Odpovědi: eeee [21], Lukáš [22],
 21. eeee - 12. 12. 2006 16.20
  Odpověď pro paolo ese [20]:
  kdes to cet?

  odpověz
 22. Lukáš - 13. 12. 2006 6.23
  Odpověď pro paolo ese [20]: Píšeš, že to je věc názoru, ale sám ostatním vnucuješ ten svůj. Myslím, že čtenáři nejsou dementi (tohos teď ze sebe udělal spíš ty) a nepotřebují číst příspěvky velkým písmem - umí je přečíst i tak. Příště už podobný trapný výkřik schválen nebude.

  odpověz
 23. paolo ese - 25. 12. 2006 16.54
  okey hele nebudu se tu prece dohadovat..vis co esi se bavit kdo je lepsi esi gabry bo gigi hele takhle:kolik udelal gabry novinek behemtohodle roku??za to gigi dela novinky do jeho poradu na m2o vydal v kvetnu some experiments a ted se chysta laboaratorio 4 samozrejme ti to necpu ale uz tohle mluvi o tom kdo jak moc na cem pracuje!!!

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény