Gabry Ponte v Olomouci - prostě vesnická diskotéka

Gabry!

Dopoledne jsem z Gabryho přijel, odpoledne na něj jedu. O půl sedmé nastupuji v Brně na vlak do Přerova, abych pak přestoupil do Olomouce. Vyjíždíme s deseti minutovým zpožděním. V Přerově naštěstí vlak čeká, takže jsem všechno stihl a podle plánu byl o půl deváté v nádražní hale v Olomouci.


Tam jsem měl mít sraz s Hankou (Italiana), která mi kupovala vstupenku. Jenže, ač mi poslala fotku,tak jsem si ji představoval trochu jinak, takže jsem ji vůbec nemohl objevit. Naštěstí se to za chvíli díky mobilní komunikaci podařilo :). Neměl jsem rozměneno, tak jsem zatím dostal lístek jen tak gratis a vyrazil jsem podle mapky, kterou mi namalovala, směr Envelopa. Po cestě jsem volal Milanovi (MaxiMC), který už byl na místě a čekal před vchodem.


Akce měla začít o devíti, ale jediné, na co se pořadatelé zmohli, bylo to, že ke vchodu přijeli s autem Fajn rádia Hity a nechali puštěné nahlas rádio. Za chvíli někdo ze vchodových dveří vykoukl se slovy "ještě 2 minuty". Tyhle dvě minuty se protáhli až na solidní čtvrt hodinku, tak jsem zatím kecal s Milanem a jeho voblůdkou.


Už jsem byl pořádně zmrzlej, naštěstí konečně otevřeli, já vešel donvitř, nechal si odthnout útržek ze vstupenky a šel k šatně. Takový velmi milý (a jistě i velmi inteligentní) mladík nám na náš dotaz, zda si tam můžeme nechat bágly sdělil, že to možné je, ale neručí za to, že je někdo nevezme. Nechali jsme tam tedy jen bundy a bágly vzali s sebou. Na první pohled to vevnitř vypadalo oproti páteční Praze hrozně - jak nějaká vidlácká diskotéka (ale k tomu se ještě vrátím později).

Gabry!

Chvíli jsme koukali na velmi "působivý" záznam Tiesta, který běžel nad parketem na projekci. Pak jsme si šli sednout. Se mnou se tam začala bavit nějaká holka, která pořád cosi mlela o hip hopu, ptala se, kdo tady dneska vlastně vůbec bude hrát, chválila Brno, řekla mi, že jsem vůbec neměl vyhazovat peníze za vstup, protože to tu prý stojí za ***** a ještě nezapomněla zmínit, že majitel klubu je nějaký její strýc, tak je tu zdarma. Pak naštěstí odešla. Já si šel koupit pivo. Nalili mi ho do vynikajícího plastového kelímku - nic lepšího jsem si snad nemohl přát :). Celá diskotéka byla absolutně nevytopená, takže jsem se při pití studeného piva "trochu" třásl zimou. Ale to už začali hrát DJs z Fajn rádia Hity a pár lidí už bylo na předtím úplně prázdném parketu.


Je zhruba půl jedenácté. Šel jsem navštívit záchody, které byly opravdu LUXUSNÍ! Asi přestavěné z původních koryt pro prasata! Absolutně zhnusen jsem se šel zase posadit. MaxiMC s voblůdkou šli dolů na parket, já čekal na Gabryho, třepal se zimou u piva a hlídal batohy. Byla tam prostě tak "trochu" nuda, tak jsem si krátil čas tím, že jsem si na mobilu zapnul ICQ a psal si s těmi, kdo byli zrovna online - ještě že tam byl signál!


Před půlnocí jsem zaplatil Hance těch 250 (chtěl jsem ji dát 300, ale nechtěla a vnutila mi padesátikorunu) a trošku jsme pokecali. Já si strhnul ze zdi plakát akce ale nepoškodit se mi ho podařilo až na třetí pokus.


Byla půlnoc a začal hrát Crazy Frog - nic trapnějšího jsem snad ještě neviděl! Prostě nějaký borec převlečený v kostýmu zelené žáby. Set, který Crazy Frog (pokud to vůbec byl doopravdy on) hrál, byl samozřejmě předem přichystaný, ta žába se zmohla jen na to, aby mávala a tleskala svými pařáty a občas zesílila či zeslabila písničku. Musim však uznat, že setík byl poměrně kvalitní. Nechyběla například Cascada - How Do You Do a další, povětšinou ve stylu neměckého eurodancu. Velmi profesionálně znělo, když se mu při hraní si s mixákem podařilo, aby přestal hrát jeden reprák (na Gabryho to pak už naštěstí bylo opraveno). Tak jsem si zatím koupil dvě vodky - mimochodem taky v kelímku - super :D za tuším čtyřicet korun. Ještě jednou jsem si šel odskočit do prasečích koryt (záchody), chvíli kecal s Hankou a pak, když už DJ cosi mumlal (ano mumlal, moc jim nebylo rozumět, a ten zvuk sám o sobě taky nebyl úplně nejlepší) o Gabrym, vzal jsem bágly a šel dolů na parket za Milanem.

Gabry!

Čekali jsme tam už tak 15 minut, když se za mixpultem na chvíli objevil Gabry. Nikdo si ho zatím nevšiml, jen já tam na něj začal řvát "Ciaoooooo!!", Gabry se usmál a taky pozdravil. Pak ještě někam odběhl (nebo jsem ho tam aspoň neviděl). Když přišel zpátky, tak se lehce zaplnil parket a on začal. Byly přesně 2 hodiny. Stejně jako v Praze hrálo na začátku Depends On You. Sundal jsem si rolák, aby bylo vidět mé špičkové triko m2o :) a začal si ten jeho setík pořádně užívat a stejně jako o den předtím jsem si osvěžil texty všech songů co hrál. Byly v jiném pořadí, ale stejné jako v Praze. Myslím, že jen vynechal Giuliu. Samozřejmě měl i tu včerejší českou vlajku, kterou si přivázal ke sluchátkům. Já se snažil fotit mobilem (který se mi dvakrát seknul, tak jsem ho musel "restartovat"), z něhož se fotky celkem povedly, nebyla tam taková tma jak v Praze. Byl jsem hned v první řadě a tam se pařilo solidně. Když jsem se ale párkrát ohlédl za sebe přišlo mi, že opravdu paří jen zhruba první 2 řady a zbytek se už nějak moc nehýbe. Ani tam nebylo moc lidí. Někdo za mnou pořád na Gabryho řval "miluju tě!". Během vystoupení Gabry dvakrát rozdával prskavky, prvně jsem si vzal jednu a napodruhé rovnou 2. Škoda, že hořely jen pár minut, Gigiho svítíci tyčinky byly lepší ;). Stejně jako v Praze Gabry hojně používal mikrofon, což jsme samozřejmě ocenili :). Občas jsem musel z báglu vytáhnout minerálku a osvěžit si hlasivky. Ve 3 hodiny Gabry dohrál, prošel se po pódiu před mixem a všem fanouškům podával své mistrovské ruce (řekl bych, že se dostalo na všechny, kteří chtěli, vždyť pařili jen ty první 2 řady) a já si taky šáhl - několikrát :). Za chvíli začal rozdávat podpisy. Já vytáhl z báglu ten plakát stržený ze zdi a nechal si ho podepsat. No a počkal jsem si i na jednu jeho podepsanou fotku. Pak se ještě s lidmi fotil. Na mě už nějak nevyšlo - nevadí, už mám z Prahy:). Potom odešel někam do zákulisí.


Bylo půl třetí, já chvíli seděl, pak ještě kecal s Hankou a kolem čtvrté jsme se odebrali ve směru k autobusovému nádraží, odkud odjížděl v 5:10 autobus. Tam jsme asi půl hodiny mrzli (já, MaxiMC a jeho voblůdka) a pak přijel nějaký autobus. Já se šel zeptat, jestli jede i přes Brno - naštěstí ano. Nasedli jsme a za hodinu byli v Brně. Já během cesty spal a poslouchal na mobilu Chemical Land :). Pak už jen cesta na šalinu, desetiminutová jízda v ní a byl jsem doma. Bylo zhruba kolem půl sedmé a já šel spát. Gabry v Olomouci mě vyšel dohromady na 640 korun.


Co napsat závěrem? Otevíračka o půl hodiny později, málo lidí, hrozný prostředí. Gabry byl jediným kladem celého večera. Škoda, že jsem na něj musel čekat 5 hodin. Na plakátu k akci je napsaná "Velká Vánoční párty". Tak jestli tohle byla velká párty, tak to by mě zajímalo, kolik lidí tam chodí na normální diskotéky... nebo snad Fajn rádio Hity nikdo neposlouchá?!


Autor: Lukáš | 19. 12. 2005 11.15 | 4419× | RSS: 2×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. DJ MIli - 19. 12. 2005 11.33
  At tam bylo lidí, kolik chtělo. tak u mě je změna..Gabry je jednička, lepší než Gigi..To co předvedl, tak na to nikdy nezapomenu...Ochotn+ se fotil se všema, rozdával autogramy..prostě nemám slov..A po společným rozhovoru jsme si popřáli hezký Vánoce..Nikdy nezapomenu na to, jak mi řekl: Buon Natale...

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
 2. Lukáš - 19. 12. 2005 11.38
  Odpověď pro DJ MIli [1]: Jo, je to roxař! Zatím každej, s kým jsem se bavil říkal, že Gabry zahrál líp jak Gigi - asi to bude pravda :)

  odpověz
 3. Dj L-bir - 19. 12. 2005 12.04
  No ty záchody teda byly mazecz ;D JInak sem teda čekal víc lidí, no ale co už... No a taky mě celkem štvalo, že ani v jednom ze sedmi barů neměli kakao! Ale kažopádně sem si to užil na maximum i přes ty né moc kvalitní podmínky. No a jinak co ke Gabrymu... no prostě MAZECZ! Ale fšiml sem si jedné chybičky. Jeden přechod mu nevyšel, ale to sem nebral za špatnou věc, ba naopak. I mistr tesař (DJ) se utne ;) No a co na závěr? Je to prostě Pan DJ ;)

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [12],
 4. concorde - 19. 12. 2005 12.59
  no co ctu..chudák Gabry to ho poslali ale do díry:-) ten se urcite pak sprchoval savem!:-)

  odpověz
 5. robitaill - 19. 12. 2005 14.10
  Já jsem si to užíval i přes tom že tam moc lidí nebylo nejlepší akce mojeho života Forza Gabry

  odpověz
 6. DJ Mishack - 19. 12. 2005 14.20
  Opravdu ten týpek řval na Gigiho?

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [7],
 7. Lukáš - 19. 12. 2005 14.36
  Odpověď pro DJ Mishack [6]: No tak na mě to určitě neřval ;)
  Edit: tu chybku jsem opravil už včera, ale vůbec jsem si nevšiml, že ty jsi tvým příspěvkem narážel na ni. Díky za upozornění.

  odpověz
 8. Italiana - 19. 12. 2005 14.51
  Gabry byl fakt fantastickej!
  Stála jsem v první řadě hned před ním...akorát mě zarazilo,jak málo lidí tam bylo.
  Psalo jich dost,že do Olmika pojedou,a pak tam skoro nikdo nebyl!

  odpověz
 9. Azurit - 19. 12. 2005 15.37
  To jsme se to zase úkázali. taková návštěva na Mistra Italo dance music? Chválím aspoň ty co tam byli... A jinak Gabry naprosto fantastickej jinak souhlas s Robitaillem Dj Milli

  odpověz
 10. dj honza - 19. 12. 2005 16.43
  škoda že mi to uniklo,jinak bych do Olmíka jel jen to je z ruky alůe Gabry za to určitě stojí,holt jsem si chtěl užít taky svojí úpřítelkyni.bohatě mi stačila Praha,Gabry je prostě jednička,a jsem štastnej že Milimu popřál pěkný vánoce.vám všem taky pěkný vánoce a příští rok nanovo -lorfilla,gigi,....a uvidíme kdo ještě.Však Gabry naši vlajku neztratí !

  odpověz
 11. Dj Wir-jin - 19. 12. 2005 16.55
  Čekal jsem opravdu hodně...pak jsme společně s L-birem dorazili a nic moc. První dojem byl sice pohodový, ale záchody stály opravdu za návštěvu...Pak se ukázal Frog a aspoň malý děcka měli radost. Sedm barů a ani v jednom kakao = katastrofa =oj

  Nástup Gabryho byl fenomenální...celý jeho výstup se mi vryl do paměti tak hluboko že bude znít v uších i mým vnoučatům...prostě mazec

  Lidí tam mohlo být dvakrát víc to je fakt...

  Jinak Gabry zůstává stále
  !NUMERO UNO!

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [12],
 12. Lukáš - 19. 12. 2005 20.14
  Odpověď pro Dj L-bir [3]: Taky jsem si všiml chybičky ale... stane se :))) Odpověď pro Dj Wir-jin [11]: K čemu kakao? :D

  odpověz | Odpovědi: Dj L-bir [13],
 13. Dj L-bir - 10. 1. 2006 9.28
  Odpověď pro Lukáš [12]: K čemu kakao? No měli sme na něho celkem chuť ;D Prostě sranda musí být;) Jedna barmanka se málem poscala smíchy ;DDD

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény