Gabry Ponte v Olomouci

Dlouho jsem toužila vidět italského maestra Dje v akci, až se mi 17.prosince tento sen vyplnil.

Do Olomouce to nemám daleko,a tak stačilo,když jsme s kamarádkou vyrazili okolo 20:00 na vlak. V Olomouci jsem už měla domluvený sraz s Lukášem (LJ),
kterému jsem kupovala lístek. Náš vlak měl pár minut zpoždění,a tak musel Lukáš chvíli počkat. Na nádraží jsem ho nemohla nikde najít,protože podle fotky vypadal úplně jinak,ale nakonec se to přece jen podařilo…

Předala jsem mu lístek a vlastnoručně kreslenou mapku,protože jsem na nádraží měla sraz ještě se dvěma kamarádama (zdravím ). Už tam na mě a kamarádku čekali a společně jsme vyrazili směr Envelopa. Přestože bydlím od Olomouce jen pár kilometrů,nikdy jsem uvnitř nebyla.

Velká vánoční párty rádia Hity měla začít v 21:00,ale dovnitř nás pustili až v 21:30,a tak jsem měla zatím dostatek času všimnout si,jak žalostně málo nás tu bylo. Na forech i neoficiálních stránkách Gabryho psali haldy lidí,že tam budou…!

O půl desáté nás pustili dovnitř a šla jsem si s kamarádama zabrat nějaký místa k sezení. Bohužel jsme sehnali jen místa docela daleko od parketu,ale na druhou stranu jsme si mohli aspoň pořádně pokecat. Zachvíli jsme se vydali na parket zatancovat-bylo tam dost málo lidí. To ještě hráli Djové Fajn rádia Hity,kteří se občas ptali na názvy písniček a za nejrychlejší odpověï rozdávali cédéčka.

Kolem půlnoci jsme si dali sraz s Lukášem-zaplatil mi lístek a chvíli jsme pokecali,to už ale začínal hrát Crazy Frog a já vyrazila zpátky na parket.
I když mě nikdy příliš nenadchl,na akci jsem na jeho předem připravený songy tancovala až do vyčerpání.Taky se mu povedlo dostat hromadu lidí na parket. Měl celkem dobře poskládaný písničky!
Nikomu,ale nemohlo uniknout,že měl párkrát „technický problémy“.
Jeho vstoupení skončilo o půl druhé a do Gabryho nám zbývala půlhodinka.

Zašli jsme s kámošema k baru a po chvíli jsem si všimla nedaleko Lukáše,tak jsem zašla pokecat. Jeho kamarád MaxiMc byl na parketu,a tak mu tam hlídal bágly. Protože už se druhá hodina ranní kvapem blížila vydali jsme se na parket,kde už moji kamarádi vystávali. Najednou kdosi zařval: Gabry!!! A tak jsem se hrnula směrem k parketu,až jsem se objevila v první řadě hned pod Gabrym! Mister DJ začal hitem Depends on you a pokračoval jednou peckou za druhou. Jeden kluk vedle mě na Gabryho pořád volal-Gabry,Geordie!!! I toto přání mu Gabry splnil. V průběhu vystoupení nás hojně zapojoval. Rozdával prskavky,nechal nás zpívat nejznámější songy a hojně komunikoval s publikem.
Lidi šíleli,aspoň ti v prvních řadách. Byla jsem tak namáčknutá na podium,že jsem daleko dozadu neviděla. Celý jeho vystoupení jsem si skvěle užívala! Když asi po hodině dohrál,podal si ruce se lidma v prvních řadách a vrátil se zpátky za mixážní pult,kde rozdával autogramy. Povedlo se mi získat autogram na plakát i ukořistit podepsanou fotku…Chtěla jsem se nechat vyfotit s maestrem,ale bohužel se mi nepovedlo včas sehnat někoho s foťákem,a tak mezitím Gabry odešel…
Po vystoupení jsme si s kámošema zašli k baru,kde se k nám připojil Milan i LJ,který mi pak věnoval i svůj podpis. Chvíli po čtvrté jsem se se všema rozloučila a s kámarádkou Zuzkou a Milanem vyrazila na vlak.

Když to všechno shrnu-Gabryho ohromující vystoupení a lidi se kterýma jsem se tu setkala (zapoměla jsem pozdravovat Dje Miliho,se kterým mě Lukáš seznámil) ve mně vyvolali ty nejlepší zážitky. A můžu slíbit,že na tento den nikdy nezapomenu…!

Podpis :D
Podpis Gabryho


Autor: Italiana | 21. 12. 2005 14.27 | 3298× | RSS: 0×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. DJ MILi - 22. 12. 2005 9.42
  Díky za pozdrav :o)

  odpověz
 2. DJ Radizz - 22. 12. 2005 14.44
  Když to tak shrnu já, článek mi moc nedal: slohově nic moc - spousta dvojznačných míst a že by tam bylo extra velké množství faktů, to se také nedá říct ;)

  odpověz | Odpovědi: DJ VEMILEMI [3],
 3. DJ VEMILEMI - 22. 12. 2005 19.42
  Odpověď pro DJ Radizz [2]: TAk, tam napiš sám článek, pane učiteli

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [4], DJ Radizz [5],
 4. Lukáš - 22. 12. 2005 20.34
  Odpověď pro DJ VEMILEMI [3]: Viz. sekce "Články -> Recenze" ;).

  odpověz
 5. DJ Radizz - 23. 12. 2005 11.15
  Odpověď pro DJ VEMILEMI [3]: :) Za pana učitele se rozhodně nepovažuji... ;) Jak už Lukáš naznačil, pár článků už jsem na tenhle server napsal - můžeš si je přečíst…
  A zlob se na mě nebo ne, tenhle článek není ani průměrný...!!!

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [6],
 6. Lukáš - 23. 12. 2005 12.48
  Odpověď pro DJ Radizz [5]: No tak s tím bych zase nesouhlasil já. Průměrný je určitě.... když porovnám třeba s ostatními články o Gabrym v ČR (vyjma mých :))).

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2023. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény