Dhany na Oáze

Dhany na Oáze

Další z italských interpretů a interpretek se představil v Česku. V pátek 5. 6. 2009 zde vystoupila italská zpěvačka Dhany, která je známá především spolupráci s projektem Benassi Bros. Vše se konalo na diskotéce Oáza ve Vojkovicích nad Svratkou (jižně od Brna).

Snad ze všech stran kolem diskotéky byly uzavírky, tak jsme jeli ještě malou projížďku přes okolní vesnice (škoda byla, že nikde nebylo značení, jak se na diskotéku dostat po objižďce). Hned po vstupu mě čekalo mírné zklamání; na to, že se jedná o tak známou diskotéku, byl interiér jako z poloviny 90. let, venkovní "parket" jako z poloviny 80. let a záchody jako z poloviny 70. let. (Například ve srovnání s taky "venkovskou" diskotékou Total Inferno.)

Ale pojďme se věnovat vystoupení zpěvačky Dhany. To začalo kolem půl jedné za hudební podpory nikoliv Benassi Bros (kteří byli všude avizováni), ale DJe Fanatica. Zpěvačka jím byla celý večer jmenována jako [Dhany], nikoliv [Deny]. Začalo se hitem Hit My Heart a následovaly všechny nejznámější hity od projektu Benassi Bros: Make Me Feel, Illusion, Every Single Day, U & I, Feel Alive, Castaway, Rocket In The Sky, Let It Go. Nakonec ještě zazpívala jako přídavek znovu song Every Single Day. Celé vystoupení tak trvalo nějakých 40 minut. Musím říct, že zpívala opravdu luxusně, má perfektní hlas a popravdě jsem si chvíli myslel, že to je snad jen playback. Nakonec si ale ani po poslechnutí záznamů vůbec nejsem jistý, zdali se jelo na "poloviční playback", tedy jestli muzika hrála včetně zpívání a Dhany do toho všeho zpívala, nebo jestli hrály jen instrumentální verze, do kterých zpívala. Výkon to byl ale skvělý a po skončení ještě následovala autogramiáda, kdy se Dhany podepisovala na plákáty akce. Mně se podařilo ukořistit podpis s věnováním přímo pro italo.cz, koukněte na fotky a na videa (jsou celkem tři a jedno je dlouhé 26 a půl minuty, takže si můžete vychutnat skoro celé vystoupení).


Autor: Lukáš | 7. 6. 2009 18.09 | 2966× | RSS: 53×

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény