Danijay je JEN JEDEN!

Floorfilla


Dnes jsem omylem zabrousil na web tzv. "DJ PIERE" djpiere.tk a dozvídám se novinku, že Danijay se zřejmě rozpůlil. Proč? Z textu "Je tu nové album dvouch italských deejajů a to Danijay" a nějaké fotky dvou Danijayových fanoušků to lze lehce usoudit.

A protože je mi jasné, že si to spousta lidí přečte a bude si myslet, že Danijay je nějaký projekt skládající se ze dvou lidí, rozhodl jsem se tady napsat, že NENÍ (to jen tak pro jistotu)!


Autor: Lukáš | 23. 1. 2006 13.57 | 3132× | RSS: 8×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
 1. DJ PIERE - 25. 1. 2006 9.11
  PRO LJ : Dík ,že mi děláš neplacenou reklamu na moje stránky a jen tak mimochodem to , že jsi omylem zabrousil na moje stránky není pravda,protože podle výpisů je navštevuješ pravidelně.Ale jinak dík za reklamu.

  odpověz | Odpovědi: Lukáš [2],
 2. Lukáš - 25. 1. 2006 9.54
  Odpověď pro DJ PIERE [1]: Ano omylem. Byl jsi u mě v refererech. Pravidelně jsem navštěvoval možná tak akorát poslední dva dny, jelikož mě zajímalo, co uděláš s tím textem, na který zde upozorňuji.
  Jindy se tam chodím tak akorát pobavit.

  odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2023. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény