Alex Gaudino v Disco XXL

Alex Gaudino v Disco XXL

Na diskotéce XXL jsem byl jednou asi o měsíc dříve na DJ Wichovi. I když tam předtím určitě nebylo úplně plno, celkem se mi tam líbilo, tak jsem byl zvědavý, kolik lidí přijde na stejné místo na akci úplně jiného hudebního stylu - navíc v Brně.

Myslel jsem si, že jméno Alex Gaudino je natolik provařené a známé (víte snad o někom, kdo nezná Destination Calabria?), že na tuhle akci prostě musí přijít snad půlka Brna. Ale to se nějak nekonalo, dokonce bych řekl, že tam bylo ještě o něco méně lidí než na hiphopové akci DJ Wiche. Ačkoliv tam nějaký DJ hrál docela slušně, taneční parket zel prázdnotou, když jsme přišli, a to už bylo někdy kolem jedenácté hodiny (pro srovnání: v Total Infernu se parketem nedalo naskrz projít, ať hrál kdokoliv). Tedy - stál a tancoval na něm jeden člověk, ale ten vypadal, jako kdyby utekl z nějaké technopárty.

Když konečně nastala ta chvíle a přišel Alex Gaudino, to bylo někdy kolem půl jedné, někdo přišel k mikrofonu a říkal, že přichází Alex Gaudino; ačkoliv se rozezněl diskotékou takový tlumený křik, nikoho to bohužel nějak moc evidentně nebralo. Ten malý parket zhruba 3 krát 5 metrů se částečně zaplnil až po pár minutách (tohle snad stačí jako odpověď těm, kteří mi vytýkali, že jsem nefotil lidi - nebylo moc co fotit :)). Alex hrál bombasticky, dost songů jsem znal a moc se mi to líbilo; zazněly jak ty neznámější hity jako Destination Calabria, Watch Out, I'M a DJ, I Love Rock 'N' Roll, tak i několik méně známých, taky několik remixů od Nariho & Milaniho, ale především taky představil svůj zbrusu nový song s názvem Take Me Down (To The Water). Vše pak zakončil tím, že pustil jakousi operu a dělal, že to zpívá on (je to vidět na posledním videu).

Celkově musím říct, že je dobře, že se u nás už diskotéky nebojí zvát tyhle zahraniční interprety, ale konkrétně tady v Brně se to zatím s moc velkým ohlasem bohužel nesetkává. Snad to majitele nejen této diskotéky neodradilo od pozvání dalších DJů. Mrkněte aspoň na fotky, další fotky a videa.


Autor: Lukáš | 7. 6. 2009 16.00 | 2968× | RSS: 5×

Diskuse:

Autoři webu nenesou ŽÁDNOU zodpovědnost za uvedené komentáře. Ty v žádném případě nevyjadřují stanovisko webu (výjimkou je komentář některého z adminů) a nejsou nijak selektovány (výjimku tvoří účelný spam, neslušné příspěvky, napadání a hloupé pořvávání, naprosté nesmysly nebo odkazy na warez).
  1. Paul - 27. 6. 2009 21.56
    Čus, nevíš název songu z toho posledního videa?

    odpověz

Komentář Jméno:


Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:
Zaškrkněte prosím tuto kolonku:
Napsal LJ v letech 2004–2024. Design splácal Bulva v roce 2007. Přebírání jakýchkoliv částí webu je podmíněno naším souhlasem.

RSS

DanceMAG.cz - To nejlepší z taneční scény